Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z wyborem podkładu...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-28, 08:52   #19
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Problem z wyborem podkładu...

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim za rady
Aktualnie testuję mineralny podkład The Body Shop
W sumie jestem zadowolona kolor jasny, idealny dla mojej cery (ten najjaśniejszy), krycie niewielkie, ładnie wygładza i rozświetla (ale tak optycznie, drobinek nie posiada). Utrzymuje się dłuuugo i nie ściera. Mogę dotykać twarzy, tulić się, leżeć - a on jest na swoim miejscu w gruncie rzeczy daje efekt make up - no make up.
Jednak kiedyś nałożyłam najpierw Bourjois Repulpant najpierw (dość cienką warstwę) i na to TBS - wszystko trzymało się baaardzo długo (no, całą noc ) i krycie było dużo większe.
W sumie jestem zadowolona
Chętnie wypróbowałabym Burżuja 10 hours sleep.
Podkład z Oriflame też wydaje się być ciekawy
ojejku to super! A ile zapłaciłaś za podkład TBS??? Ja byłabym też zainteresowana

kurczę- u mnie nikt nie handluje oriflame'em. pozostaje mi tylko allegro.

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Nie ma za co, przyjemność po mojej stronie
Pod oczy używam korektora w musie Maybelline nr 02 (wpada w jasny beż, jest w tonacji ciepłej). Czasami używam też żółtego korektora w kremie Inglot nr 35, ale z nim trzeba uważać, bo jest bardzo gęsty, szybko zasycha i ciężko go rozprowadzić, ale kryje naprawdę porządnie.
Jednak ja wolę ten Maybelline.
Puder sypki polecam również Oriflame Air Soft w odcieniu Clear. Jest bardzo jasny, drobniutko zmielony, dobrze matuje i nie wysusza.
Uwielbiam też puder sypki Vipera odbijający światło - rozświetla i jednocześnie matuje, ma mleczno-jasny kolor i cudowny zapach.
Minerały na pewno też byłyby dobre, ja jestem bardzo napalona na minerały EDM. Założyłam nawet PayPala i przelałam na niego kasę, na której pojawienie się czekam już miesiąc Muszę się skontaktować z PayPalem, nie sądziłam, że będą problemy
och, raz jeszcze dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź. Już od dawna napalałam się na musowe kosmetyki, więc pewnie ten sobie zakupię
Nie wiem gdzie mogłabym kupić ten sypki Vipery, ale być może gdzieś w Arkadii lub Złotych...chociaż ja się nie orientuję w tych małych stoiskach.

A na żeby założyć PayPala nie trzeba mieć karty kredytowej? Wystarczy wpłacić kasę na to konto?
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując