Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - diane - kiedy zadziala???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-06-15, 10:21   #21
beasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 2
Re: diane - kiedy zadziala???

Witam. Dianę biorę już od roku, z trzymiesięczną przerwą po 6-ciu miesiącach i cały czas mam co do tego mieszane uczucia... Cera poprawiła mi się dopiero po ok. 5-ciu miesiącach. Za pierwszym razem może miesiąc wcześniej. Zgodnie z ulotką zresztą. Rozumiem Twoje niezadowolenie, bo znam je bardzo dobrze z autopsji. Jednak tego typu leczenie wymaga cierpliwości. Zastanawia fakt pogorszenia się objawów u Ciebie... Może jest to tylko Twoja reakcja niezadowolenia spotęgowana oczekiwaniami, ale jeśli nie, to może powinnaś zastosować inne leki (jedyne wyjście to antybiotyk doustny...)Acha! W miarę możliwości nie rób przerwy dłuższej niż miesiąc po kilku miesiącach brania!! W 2-im mies. odstawienia przeze mnie leku wszystko wróciło, więc musiałam zaczynać całą tę zabawę od nowa. No, ale czy mamy tak naprawdę inne wyjście? Lekarze nie chcą przepisać mi antybiotyku, bo, cytuję: "na antybiotyk za małe są te zmiany". Ale może Ty powinnaś rozważyć taką opcję, o ile nie karmisz już piersią, oczywiście.
Pozdrawiam.
Powodzenia i cierpliwości
beliczek napisał(a):
> dziewczyny ja juz nie wiem co sie dzieje!!! od trzech tygodni biore diane35 i moja cera zamiast sie poprawiac☠ - pogorszyla sie strasznie . prawde mowiac zalamalam sie leciutko, bo dbam o buzke baaaardzo i nie widze przyczyn pielegnacyjnych. powiedzcie mi kiedy diane zaczyna dzialac. najgorsze jest to , ze buzia wyglada duzo, duzo gorzej. poza tym nie mam czasu na bieganie po dermatologach bo jest sesja a ja mam 4 miesieczna coreczke, a moj maz juz nie moze patrzec jak" robie z domu polaczenie apteki z perfumeria". pozdrawiamy Was razem - ja i Krysiunia

beliczek napisał(a):
> dziewczyny ja juz nie wiem co sie dzieje!!! od trzech tygodni biore diane35 i moja cera zamiast sie poprawiac☠ - pogorszyla sie strasznie . prawde mowiac zalamalam sie leciutko, bo dbam o buzke baaaardzo i nie widze przyczyn pielegnacyjnych. powiedzcie mi kiedy diane zaczyna dzialac. najgorsze jest to , ze buzia wyglada duzo, duzo gorzej. poza tym nie mam czasu na bieganie po dermatologach bo jest sesja a ja mam 4 miesieczna coreczke, a moj maz juz nie moze patrzec jak" robie z domu polaczenie apteki z perfumeria". pozdrawiamy Was razem - ja i Krysiunia
beasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując