Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OKRADZIONA przez pracowników Poczty Polskiej :(:(:(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 09:10   #166
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: OKRADZIONA przez pracowników Poczty Polskiej :(:(:(

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa
dziewczyny, bardzo Wam współczuję i apeluję o zgłaszanie wszystkiego poczcie! może nie odzyska się wszystkiego, ale przynajmniej będą mieli świadomość, że to nie jest jednorazowa kradzież, tylko TO JEST NA PORZĄDKU DZIENNYM.

Mi się jeszcze nic takiego nie przytrafiło, choć nie twoerdzę, że się nei zdarzy, bo sporo wysyłam i odbieram. Moje atualne zabezpiecznie polega na tym, że każdą wysyłaną paczkę mocno obklejam taśmą i rysuję kwiatki oraz kilka razy podpisuję się. Ciężko byłoby to podrobić... choć kto wie...
Ja swoje wszystkie przesylki dokladnie oklejam specjalna tasma ze znakiem "UWAGA! w przypadku uszkodzenia tasmy sprawdz zawartosc przesylki w obecnosci kuriera", ponadto wysylam tylko polecone priorytety i nigdy pod koniec tygodnia, aby nie zostawaly przez weckend na poczcie, a jesli wartosc przekracza 100PLN ubezpeczam! Od momentu tej masowej kradziezy zawartosci kosmetykow z moich przesylek nic ze srodka nie zginelo, ale za to zginely tak jak napisalam post wyzej dwie cale przeslki, a wiec jak sie nie da wyjac, bo bedzie widac zawsze mozna skubnac calosc i wtedy nie widac!
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując