Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Komentarze: konkurs manicure Konad
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-02, 12:15   #223
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Głosowałam już na makijaż , zagłosowałam już i tutaj
Moje typy:
8 - zdobienie dość proste ale bardzo efektowne W sam raz na dyskotekę w okresie karnawału i nie tylko...
12 - połączenie turkusu i czerni bardzo mi się podoba. Na plus dla tej pracy dodatkowo fakt, że pokazuje ona jak ładne zdobienia można wykonać nie tylko na paznokciach sztucznych ale i na naturalnej płytce (no chyba, że jednak ktoś mnie oświeci i jednak powie, ze to nie naturalne - co wcale nie zmienia faktu, że są bardzo ładne).
18 - praca przepiękna cudna po prostu i z przyjemnością dałabym sobie "zrobić" takie pazurki na swoich dłoniach (może tylko nieco krótsze )
19 - tak jak powyższa
20 - bardzo efektowne zdobienie, mimo tego, że kolory raczej "nie moje" to praca mi się podoba i doceniam
23 - świetne kolory i kolejny dowód na to, że na naturalnych (i krótkich) paznokciach da się pięknie tworzyć
26 - zdanie mam takie samo jak w przypadku prac nr 18 i 19
28 - Tweety przesłodki! Bardzo mi się podoba! I mimo tego, że niezbyt kojarzy mi się z karnawałem, to jakoś nie mogłam na niego nie zagłosować
30 - kolejny raz "nie moje" kolory ale całość jakoś robi na mnie dobre wrażenie i podoba mi się

Jak widać moje typy są nieraz od siebie bardzo różne... Są w nich zarówno amatorskie jak i profesjonalne prace (tak jak i w konkursie na makijaż) Nie dzielę (nie odrzucam od razu) prac ze względu na kształt, kolor, itp. Po prostu coś musi mi się spodobać i "grać" jako całość.
A karnawał, to karnawał - moim zdaniem czas szaleństwa i swobody (jeśli o paznokcie, stroje i makijaż chodzi ) i dla mnie dopuszczalne jest niemal wszystko Po prostu lubię i już!
Serdecznie gratuluję wszystkim autorkom prac i życzę powodzenia

Ps: I mam nadzieję po zakończeniu konkursu dowiedzieć się od autorki pracy nr 10 jaki to lakier (ten przepiękny fiolet) ??
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora