Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pękające tipsy-pomocy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 15:52   #28
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: Pękające tipsy-pomocy

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość

wielkie dzieki od jakiegos momentu wlasnie tipsy mi pekaly i stwierdzialm ze wina bondera z ibd bo przy zmianie zelu tiops caly do wymiany byl pekal kruszyl sie masakra ...lekkko dotklam i pekal ..a tispy mialam z activ teraz przeszlam na ez flow i jest lepiej cena tez lepsza ale coz...a moze dlatego pekaja ze wlasnie przemywam clenerem .dodam ze keidy mialam clener z alkoholem i nie pekaly mi nawet kiedy przemywalam a natomiast od jakiegos mometu kupilam clener bez alkoholowy no tylko lepiej pachnie i wysycha wolniej ....wiec od dzis nie bede przemywala.Jak narazie odkad przeszlam na ez flow jest wszystk ook ...wiec moze wina tylko tipsow??ale z bondera zrezygnowalam jak dla mnie nie widziaalm roznicy -problematyczny ...i wrocilam do primera bezkwasowego tak ja kna poczatku pracowalam ...

pozdrawiam
Bonder IBD nie ma tu nic wspólnego z pękaniem. W przypadku prawidłowej aplikacji nic się absolutnie nie dzieje. Więc proszę winy na IBD nie zganiać, bo bonder jest rewelacyjny. Niekiedy stosuję primer kwasowy, na to bonder IBD, potem builder IBD i nic się absolutnie nie dzieje. Niekiedy nakładam sam primer, bądź sam bonder i też się nic nie dzieje. Dlatego uważam że albo kiepskie tipsy albo za dużo cleanera.
A tipsy mam DCD Silhouette, są rewelacyjne. I w przystępnej cenie
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar


Edytowane przez anita216
Czas edycji: 2009-03-02 o 16:11
anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując