Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-02, 22:03   #21
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika a kiedy ostatni raz robiłaś dzieciom ogólne wyniki: krwi, moczu, kał na pasożyty i posiew kału (na bakterie i grzyby). Jak dawno to zrób koniecznie (!!!!) te badania, spróbuj wyciagnać od lekarki skierowanie, zawsze to troche zaoszczędzisz, masz trójkę do przebadania w końcu... A jak Bartosz, też tak choruje???

Śniezynko bidulko.. też nie wiem co moze dolegać Sarence Umiesz rozpoznać jej płacz?? Dzieci w zaleznosci od tego co im dolega różnie płaczą.. Przyznam, ze ja nie zawsze potrafiłam po płaczu odgadnąć co Ali dolega, teraz juz sie jej nauczyłam i wiem kiedy płacze z bólu, zmęczenia a kiedy ze strachu No ale troche m ito zajeło

Monka to kiszka, ze u Was w okolicy nie ma żadnego centrum rozrywki dla dzieci Przy tej pogodzie ciężko zapewnić dziecku tyle ruchu ile potrzebuje, a to niestety odbija sie później na nas Ja to widzę po Ali, ze jak ma pół dnia wrażeń w przedszkolu to później o wiele spokojniejsza jest w domu.
Ala chyba nie przytyła, ale jutro ja dla pewnosci zważę Ostatnio było 12,5kg
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując