Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - True Blood - oglądacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-04, 15:09   #37
pinksandals
Raczkowanie
 
Avatar pinksandals
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 190
GG do pinksandals
Dot.: True Blood - oglądacie?

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
Na ten serial wpadłam nie dawno bo w ten weekend xD O dziwo to pierwszy odcinek bardzo mnie wciągnął!
Nie zgodzę się że główna bohaterka zachowuje się dziecinnie. Ma specyficzny charakter. W serialu przyjęte jest że ma około 25 lat (o ile się nie mylę, bodajże w 5 odcinku przy wejściu do wampirzego clubu sprawdzli jej dowód i było podane). 25 latki nie zachowują sie o wiele poważniej od Sookie. Zresztą to zależy od każdego usposobienia i kto jakie charaktery lubi.
Co do Billa to się mocno wyróżnia na tle innych wampirów- degeneratów xD Myśle że taki kontrast tworzy efektywny klimat w serialu.
Na samym początku raziły mnie sceny seksu. Ogladałam 5 odcinkow i w kazdym był taki wątek.
Świetną postacią jest przyjaciółka Sookie. Genialnie gra ta aktorka! Jej kuzyn gej zresztą też.
Ogólnie serial bardzo mi się podoba. Jest czymś nowym mimo, że jako nie pierwszy o wampirach. Ma swój specyficzny klimat(małomiasteczkowość , brutalność) i tym się właśnie wyróżnia. Fabuła jest wciągająca i obiecująca co jest bardzo dużym plusem. Serial ma potencjał.
Obejrzałam 5 odcinków i mam nadzieje, źe reszta mnie nie zawiedzie
co do sookie..to pewnie wiecie, ze TB jest wzorowany na Southern Vampire Series w której sklad wchodzi bodajze 8 przyjemnych ksiazeczek autorstwa ch.harris. i tak, wg ksiazki sookie to zwykla dziewczyna z prowincji, ktora edukacje zakonczyla na LO (jak wiadomo slyszy mysli innych ludzi i to nie pozwalalo jej sie skoncentrowac na nauce) ...nie jest moze zbyt wyksztalcona ale nie mozna o nij powiedziec, ze jest zby dziecinna!

wracajac do serialu...rozkreca sie on w polowie haha bo jest coraz wiecej Erica i Pam (nie ukrywam moi ulubiency).

Co do Billa...ech taka ciapa a nie vampir (zobaczycie pod koniec sezonu...) fakt, w ksiazce jest bardziej stanowczy i brutalny, no ale Allan Ball mial chyba inna wizje i zrobil go na idola nastolatek
__________________
pinksandals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując