Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - differin kontra brevoxyl czemu nie??!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-07, 14:45   #1
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398

differin kontra brevoxyl czemu nie??!!


"Stosując Brevoxyl lub inne preparaty z nadtlenkiem benzoilu, należy zachować następujące środki ostrożności:

- uważaj na okolice oczu, ust, podrażnione miejsca skóry oraz błony śluzowe,
- jeśli pojawi się nadmierne podrażnienie, zaczerwienienie, łuszczenie się skóry należy odstawić preparat, jeśli objawy mimo odstawienia preparatu będą się dłużej utrzymywać skontaktuj się z lekarzem,
- nadtlenek benzoilu uwrażliwa skórę na działanie promieniowania UVA oraz potęguje jego szkodliwe działanie, dlatego podczas kuracji, należy unikać nadmiernego kontaktu ze słońcem, zrezygnować z solarium oraz stosować codziennie preparaty ochronne z filtrami,
- nie można łączyć i stosować jednocześnie preparatów z nadtlenkiem benzoilu oraz maści na receptę opartych na retinoidach czyli kwasie witaminy A i jego pochodnych,
- łączenie preparatów z nadtlenkiem benzoilu z produktami opartymi na kwasach AHA, BHA może zwiększyć podrażnienie, łuszczenie się skóry,
- nadtlenek benzoilu może rozjaśniać włosy i odbarwiać tkaniny. "


Ostatnoi przeczytałam na biochemi własnie że nie mozna stosowac nadtlenku i i retinoidów ani pochodnych wit. A i chciałam zapytac czy differinu tez nie mozna z nim łączyć i dlaczego??
chciałam stosować differin w jedną noc a na drugą nadtlenek ale nie wiem czy można
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując