Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-06, 16:30   #267
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Witam Was dziewczeta

calkiem przypadkiem dowiedzialam sie od tym podforum i ....wpadalam moim pierwszym pudrem jestem zauroczona! w ciemno kupilam cale opakowanie i trafilam w 10 z odcieniem! dodam, ze do tej pory nigdy nie udalo mi sie wybrac idealnie dopasowanego "normalnego" podkladu. jestem pod wrazeniem lekkosci i przy tym dosc duzego krycia.... ale co ja pisze, Wy juz i tak to wiecie dodam tylko, ze mam nadzieje, iz moja cera ulegnie poprawie, chociaz pierwszy tydzien testowania nie wyszedl jej na dobre. dam mu jeszcze szanse. jak nic z tego...to zamienie ale tylko na inny mineralny na razie posiadam tylko podklam ale w najblizszym czasie planuje dalsze zakupy.

moja cera jak widac tradzikowa, z przebawieniami, tlusta, kaprysna, z rozszerzonymi porami.

do makijazu uzylam jeden kosmetyk mineralny podklad bare esentuals - fairly light
pozostale kosmetyki: puder trasnsparentny vichy, kulki loreal -blonde , pomadka neutrogena,
oczy: niemineralne

nie mam zadnego korektora
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2107.jpg (105,0 KB, 3841 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2056.jpg (86,9 KB, 3310 załadowań)
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując