Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 22:09   #16
Foka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: prace Wioli-wszelkie opinie i wskazówki są na wagę złota

we właściwym punkcie to znaczy gdzie?kurde czuję się coraz bardziej niedouczona,chyba wywaliłam pieniądze w błoto :/

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

chyba się tam przejadę i nabiorę trochę gęby bo ja to z czasem widzę że ona mi praktycznie nic nie pokazała.skupiła się na tipsach,a o zabiegach to chyba zapomniała.ja rozumiem że nie można amatorce powiedzieć jak krok po kroku zrobić to czy tamto,bo sobie lub komuś zrobi krzywdę...a z resztą nie ważne.nie wolno to nie wolno.mnie instruktorka nauczyła tak:kładę linię z żelu wzdłuż paznokcia i rozciągam ją na boki,potem w poprzek w miejscu gdzie jest przyklejony tips robię linię-krzywą C.Tyle wiem po kursie.koleżanka (również po kursie i pracująca w zawodzie)pokazała mi inny sposób ale jest taki sobie...ja widzę że tu dziewczyny strasznie się czepiają o brak kursu ale widzę,że niektóre samouki więcej potrafią.

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Widzę również że cwaniara z Ciebie bo kiedyś i Tobie ktoś musiał udzielać takich rad...
Dot.: moje nowe pazurrrki komentujcie
Kursu już nie mogę się doczekać!!! Będę go robiła w firmie EuroFashion
Tylko, że dopiero w lutym... Możecie mi podpowiedzieć co zrobić, żeby krzywa C była bardziej taka jaka być powinna? Z góry dziękuję za porady, z których chętnie skorzystam I dziękuję za opinie


Dot.: moje nowe pazurrrki komentujcie
Tak jak sama nazwa wskazuje powinna byc mniej więcej w ksztalcie literki "C". Nie ma u ciebie też linii stresu...co jest elementem krzywej C. Po prostu musisz więcej żelu dać na linii stresu i tyle. No i oczywiście ładnie wypiłować pazurek potem, aby nie było fałd.
Foka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując