Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ***Złe Barbiątka cz. I ***
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-08, 17:48   #240
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: ***Złe Barbiątka cz. I ***

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
ja akurat po mojej tygodniowej nieobecnosci podczas ktorej ominela mnie cała awantua mam zamiar na tamtym wątku spędzić teraz DUŻO czasu po to by ze starannością i cierpliwością pozgłaszać wszystkie złe posty, których panie stojące po drugiej stronie barykady dopuściły sie całkiem sporo...
A ja bym na Twoim miejscu przyjrzała się dokładnie, kto zaczął kogo obgadywać, komentować, wchodzić i wpisywać na wątek, czekając na reakcję i prowokując ją w swoim wątku. I przekonasz się, że nikt z 'moherkow'. Nie warto zawsze ślepo wierzyć 'przyjaciółkom' z wątku. Jedna została zbanowana za reklamę, druga za rażące, wulgarne słownictwo (nie do nas), trzecia za przekleństwa i reklamę w podpisie (złośliwiec zwracał uwagę i dał szansę na zmianę, nie wykorzystała), czwarta zaczęła wozić się po administracji. I to jest nasza wina? Wczytaj się dokładnie w wątki, zamiast ślepo wierzyć w to, co Twoje koleżanki w wątku o nas piszą - bo to jest dla nas co najmniej krzywdzące.
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując