Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio obejrzane filmy cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-09, 20:11   #4341
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
obejrzałam Seven Pounds i ...
fajny robi sie Will Smith ze przestał grac głupie role... ta nawet mu wyszła....
Rosario Dowson - ona jest taka sliczna a nawet jej nie poznałąm w tym filmie w tej roli....
a film?
wzruszajacy wiec na pewno wiekszosci sie spodoba, ja również oglądałam z zaciekawieniem.
tylko był podany za bardzo na tacy
Jednak Uważam ze warto obejrzeć... daje 6/10
Co do podkreślonego - Will Smith i głupie role?
Nie jest to jakiś super ekstra uzdolniony aktor i wiadomo, że zdarzało mu się grywać w amerykańskich super-giga-komercyjnych produkcjach, ale oprócz tego ma na swoim koncie choćby takie produkcje jak: Ali, W pogoni za szczęściem, Nazywał się Bagger Vince czy Wróg Publiczny . I gwarantuję Ci, że to nie są "głupie role"
ok ok, przyznaję Ci rację jednak Will Smith kojarzy mi sie z głupkowatymi rolami - bardziej mi zapada w pamiec w bardzo Dzikim Zachodzie lub w Men in Black

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Changeling - Oskara bym za niego nie dała mimo że Jolie grała dobrze ( czy mimo wszystko nie za bardzo spokojnie?) Sama historia tym straszniejsza że prawdziwa. 8/10

Changeling - Oszukana
- nie dla mnie... momentami robiło sie ciekawie...
ale ogólnie nie zachwycił mnie.
Owszem polecam obejrzeć bo to taki miły film komercyjny.
Angelina chodzi przez 2 godziny w tym samym kapeluszu wyglada niczym wyjeta Tamara Lempicka ze swojego autoportretu
krajobraz LA stylizowany w ciepłych kolorach odbarwiony z żółtym tramwajem czy autobusem...
Wszystko ślicznie tylko nie pasujące do tego filmu
sama historia smutna

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
The reader - poruszający film o namiętności i miłości z jednej strony a z drugiej o okrucieństwie wojny i następstwach udziału w niej. Trudny. 7/10
The Reader - Lektor to mój faworyt - u mnie ma Oscara zarówno film jak i Kate Winslate (również za revolutionery road).
Bardzo daje do myślenia 9/10

Boy in stripped pyjamas - boski! 9/10
o czym? o przyjaźni miedzy chłopcami pomiędzy którymi tej przyjaźni nie powinno być, o niezrozumieniu świata dorosłych. o barierach jakie sobie sami wyznaczamy i otym ze mimo wszystko czujemy to samo.
a to wszystko osadzone w czasie II wojny swiatowej - przygladamy sie rodzinie SSmana który odpowiada za prowadzenie Obozu Koncentracyjnego
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora