Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-09, 11:54   #27
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Nie chcę tutaj nakręcać kolejnej nagonki, tym razem na osoby uczestniczące dość często w nagonkach na innych forach - ale winien jestem wyjaśnić pewien aspekt nagonek w ogóle.

Chciałbym to napisać czystym i otwartym tekstem - widzimy, że w gorących, nagonkowych wątkach przewija się stała grupa osób, których z kolei nie widać praktycznie poza takimi konfliktowymi tematami.
Więcej - niektóre z tych osób wręcz wywołują konflikt, dość inteligentnie i zawsze bardzo uważając na tzw. regulamin forum. Dość często kończyło się to tym, że zaatakowana osoba traciła kontrolę i w efekcie miała problem z moderatorem, podczas gdy faktyczny kret pozostawał nietknięty.

Piszę o tym tutaj, ponieważ od tej chwili będę traktować równie surowo obie strony, ze szczególnym uwzględnieniem osób podkręcających temperaturę dyskusji.

W necie istnieją fora, na których zatrudnione są krety - osoby podjudzające do kłótni. Powód jest prosty - oglądalność takich internetowych igrzysk przekracza grubo średnią pozostałych tematów. Jednak wizaz.pl nie jest ringiem bokserskim i takim na pewno się nie stanie.


p.s. Nie uważam, że osoby biorące udział w tym wątku są owymi "kretami". Chciałbym tylko przybliżyć moje stanowisko i poinformować zainteresowane strony o podejściu admina do problemu podnoszenia temperatury dyskusji dla samej zabawy i rozrywki.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując