Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-09, 13:57   #59
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
n[/b]ie wiem, może ty bys takiego czegoś oczekiwał, nie ja

nadinterpretujesz

chodziło raczej o pokazanie faktu, że dane osoby nei przesiadują tylko i wyłącznie na TYCH wątkach, jak to niektórzy podkreślają,

i często bez tych właśnie osób ciężko byłoby sobie poradzić, bo wszelkie osoby niezaznajomione z wyszukiwarką czy też oczekujące natychmiastowej odpowiedzi zalały by forum wyzwiskami i płaczem bo nikt im nie pomógł
nikt im nie kazal tego robic, a to ze pomagaja to robia z wlasnej woli (tak mi sie wydaje) i nie wydaje mi sie zeby to bylo argumentem zeby ich nie karac.

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
zacznij ty uświadamiać ludzi o wyszukiwarce i o tym że np doktor tez człowiek to wtedy pogadamy na temat jak bardzo to jest ważne dla zachowania jakiegokolwiek porządku, a zapoewniam, czasami jad poleci z Twoich ust i nie jestem pewna czy nie "większy" niż z moich, Tygrysiątku
brawo, prawidłowe odniosłeś wrażenie, nei moja wina że do adresata nie dotarło

to dlaczego sam nei zadałeś Paris KONKRETNEGO pytania odnośnie korzeni i nie drążyłeś tego? taki ciekawy byłeś przecież
nie jestem od tego zeby uswiadamiac ludzi o tym, ja tu jestem dla wlasnej przyjemnosci, od uswiadamiania sa tu wyznaczone osoby czyz nie?

nie boj sie jad nie poleci bo potrafie opanowac swoje emocje i nie czuje potrzeby dogryzania komus

nie zadalem konkretnego pytania bo po wymianie zdan z wami balem sie ze odbierze to jako kolejna probe "dogryzienia" (nazwij to jak chcesz) jej. EOT
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując