Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-13, 07:36   #291
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dzisiaj taki bardziej jesienny makijaż, bez szaleństw kolorystycznych. Nie nadaje się do pokazania na MM, bo technicznie kompletnie mi nie wyszedł (malowałam się rano w pośpiechu), ale jako iż użyłam głównie kosmetyków mineralnych, to wklejam tutaj

Twarz:
- jako primer krzemionka z Coastal Scents zmieszana z EDM Medium Beige Neutral
-
jako podkład - EDM Sunkissed Fair intensive, ale wylazły z niego niebezpieczne dla mnie różowawe tony, więc jako druga warstwa poszedł EDM Golden Light matte
- róż EDM Coffe Break
- jako puder wykończeniowy krzemionka z Coastal Scents zmieszana z EDM Medium Beige Neutral intensive plus Multitasking o-glow
- oczy - trójki NYX-owe (czyli już nie minerały)
- jako rozświetlacz pod łuk brwiowy EDM Champagne
- brwi - cień do brwi EDM Medium Brown
- usta - bezbarwny błyszczyk zmieszany z EDM Coffe Break

I tyle
Przepraszam za kiepską jakość zdjęć, ale projekt zmniejszyłam za bardzo, a oryginały już poleciały do kosza, więc zostało mi tylko to.. Eh, jakaś sierotowata dzisiaj wyjątkowo jestem
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziś umalowałam się różem Lumiere Bordeaux. Ciężki zawodnik Nałożony cienką warstwą, ostrożnie i tak dał efekt rosyjskiej matrioszki Róż daje efekt rozświetlenia, nie jest matowy, ale niestety efekt był tak mocny, że musiałam go przypudrować. Efekt - odcień zmrożonych wiatrem, policzków ( róż jest ciemny).
Nie, no ja Was bardzo przepraszam, dlaczego Wam to tak ładnie wychodzi?
Kasiu, Madzia - zastanawiam się do której mam bliżej - skoczę na warsztaty z makijażu
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując