Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - e-torebka.pl - torebki w stylu gwiazd na każdą kieszeń.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-13, 17:15   #3472
Dracaena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 211
Dot.: e-torebka.pl - torebki w stylu gwiazd na każdą kieszeń.

Przyszła moja torebka - http://etorebka.pl/s03.php?f=0157 . No, ogólnie, to uważam, że jest megaśna (pierwsze wrażenie - byłam otumaniona wielkością, ale po kilku przymiarkach stwierdziłam, że nie jest aż tak źle), ale mi się podoba. Miękka jest .
Zdjęcia przydomowe, więc nierewelacyjne - pierwsze bez lampy błysk przy sztucznym oswietleniu, drugie z lampą, ale torba jest po prostu czarna . Aha, na pierwsze wtargnęła moja psica, no ale jak widać chce być w centrum zainteresowania (a poważnie, to była tym czymś co leży na podłodze mocno zaintrygowana ).

Aha, torba jest szalenie wygodna - ten szeroki pasek już ubóstwiam, możliwość noszenia przez ramię też, bo jest dużo wygodniejsze przy cięższej torbie. Na zdjęciu ze mną była dość mało wypchana - kilka podręczników, uwazam, że nawet w połowie pusta nieźle się układa . No i na zdjęciu ze mną to nie jest maksymalna długość paska - ja już sobie ją o kilka dziurek zmniejszyłam, jakby co.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03114.jpg (30,0 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03117.jpg (41,3 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03127.jpg (39,6 KB, 502 załadowań)
Dracaena jest offline Zgłoś do moderatora