Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-13, 17:22   #4442
asia303030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Ciąża czy brak. Może ktoś zna taki przypadek. Może lekarz odpowie :)

Witam. Mam problem a mianowicie. Ostatnią miesiaczke miałam 30 stycznia a miałam je regularnie. Drugiego marca robiłam test ciążowy i wyszły dwie kreski z tym, że kreska c była szara ale jednak. Na drugi dzień powtórzyłam test, tym razem wyszły dwie krechy. I za kolejne dwa dni kolejny- dwie krechy. W międzyczasie 03.03 byłam u ginekologa- nie widział nic. 06.03 znowu u innego gin.- tym razem widziała krew miesiaczkową i żadnych objawów ciąży i pewność, ze okres przyjdzie lada dzień. Kolejna wizyta 09.03. Tym razem ginekolog powiedział, że rzeczywiście coś w macicy jest ale nie jest to krew mies. bo gdyby była to okres bym pewnie już dostała, nie jest to napewno pęcherzyk płodowy bo to coś wodnistego. Żadnych zmian rakowych nie widzi i tak ja już nie wiem co mam myśleć. Dodam, że cały czas testy robiłam innych firm oraz odwiedzałam innych ginekologów. no i teoretycznie byłby to już początek 6tyg wiec usg powinno coś pokazać. Proszę o jakąś odpowiedź bo ja już głupieję. Może ktoś miał lub zna podobny przypadek... No i dodam, że 10 robiłam hcg i wyszło, że to już 5-6tydz (4001), dzisiaj także robiłam i jest ponad 9000 !!! Czyli6-7 tydz. a ciąży brak. Konsultowałam sie z lekarzem i powiedział, że pęcherzyk ciążowy powinien być już widoczny i jutro kolejna wizyta, czy to ciąża, ciąża pozamaciczna albo nie wiadomo co. Do tego dochodzą skurcze po lewej stronie brzucha i czasem kłucie w jajnikach oraz brązowe upławy. Może ktoś podobny przypadek znał ale proszę tylko o jakieś konkretne odpowiedzi.Dzięki wielkie i pozdrawiam.
asia303030 jest offline Zgłoś do moderatora