Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-10, 19:13   #137
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wątek, którym ktoś chyba powinien sę ząjać...

Co do bana Lovisy - odkad pamietam Lovisa byla dosyc kontrowersyjna Wizażanka, chyba nawet byla nie raz upominana jeszcze za czasów kiedy nie wpisywalo sie tego do pamietnika...
Wiec o co chodzi?
Zauwazylam tez ze dosyc "buntowniczo" podchodzi do tego typu spraw (kiedys po jakiejs nieprzyjemnej sytuacji zniknela na jakis czas... tzn. moze powod znikniecia byl inny, ale tak sie sklada ze mialo to miejsce po jakiejs drobnej aferze z jej udzialem).
Dlatego nie watpie ze ten avatar oznaczal to o czym pisze Zło i Jelonek.

Jasne, to tylko skrót, ale tak jak Vanilla napisala - srodkowy palec tez jest tylko srodkowym palcem.

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
blagam dziewczyny, nie demonizujcie. odkad tu jestem (odkad obserwuje wizaz, a bylo to dlugo przed moim zarejestrowaniem sie) - zawsze byly jakies klotnie, utarczki slowne, zlosliwosci... i zawsze sie podnosily przy takich okazjach glosy, ze wizaz sie zepsul, ze nie jest jak dawniej, ze "ostatnio" coraz wiecej klotni tu.
skupmy sie na tym co dobre, blagam... aga, szkoda, ze zagladasz coraz rzadziej...
Ale Vanilko, taka jest prawda . Moze po prostu nie zagladasz do watkow ktore rozwijaja sie w nieodpowiednim kierunku...
Ja na przyklad mowiac ze poziom plotkowego spadl mam na mysli nie tylko jakies nieprzyjemnosci ale i wszechobecna prywate.
Mam nadzieje ze dziewczyny sie na mnie nie poobrazaja ale moim zdaniem niektore przesadzaja z zasmiecaniem nieswoich watkow. Czasem bywa tak, ze wchodzi sie na jakis watek i dajmy na to zaczyna sie go czytac od 3 lub 4 strony. I nie ma mowy zeby zrozumiec o czym ten watek jest! Bo tresc wiadomosci (pisanych z reszta ciagle przez te same rotflujace lolujace i kochajace sie osoby) nijak sie nie ma do tytulu wątku.
Mysle ze takiego typu sytuacje powinny byc dopuszczalne tylko w watkach na forum gry (tych wszystkich parowkach itp) oraz w watkach spotkaniowych ktore z reguly są przeznaczone dla jakiejs tam grupy wtajemniczonych we wszystko osob.
Z plotkowego moim zdaniem zrobil sie jeden wielki smietnik do ktorego nie zaglada sie juz tak chetnie jak kiedys.
Fakt, mowie tu tylko o swoich odczuciach, innym ten smietnik pewnie nie przeszkadza ale ja czasem dostaje szalu. Nawet gdybym w zasmieconym watku chciala sie wypowiedziec na temat to i tak moj post zginie.
Mowie tu na przyklad o wątku o nietypowych czynnosciach gdzie na temat jest tylko kilka wypwiedzi a watek ma prawie 100 postów.

Coz... To wszystko sprawia ze ja na plotkowym czuje sie coraz gorzej. Chociaz kiedys bylo to moje ulubione forum.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując