Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-10, 22:18   #34
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

tak sobie teoretyzujemy bo w sumie kazdy ma swoj wlasny poglad na takie sprawy i moze go wyrazac a naprawde wydaje mi sie ze problem polega na tm ze homoseksualisci chca udawac pary hetero i udowadniac swiatu ze sa tacy sami. Jednak z calym szacunkiem dla homoseksualistow, nie spotkalam jeszcze szczesliwego dziecka, ktorego jedno z rodzicow nagle oznajmilo swiatu swoja seksualnosc a dzieci takich spotkalam kilkoro. m in. dziewczyne ktorej matka oswiadczyla ze jest lesbijka, kiedy panienka miala ok 5-6 lat. Od tego czasu panna mieszkala z mamusia i jej towarzyszką i mysle, co raczej nie wyszlo jej na dobre bo byla najbardziej pokrecona seksualnie osobe jaka znam. jako 14latka wprowadzila sie do domu mojego kolegi i mieszkala z nim w charakterze sprzatajacej seks-zabawki dopoki nie znudzilo mu sie jej utrzymywanie. A ona zgadzalasie na wszystko bo nie chciala widziec swojej homoseksualnej mamusi ktora obwiniala za wszystkie swoje problemy. Z czego widac dosc wyraznie, ze nie potrafila budowac zwiazkow z facetami, ktorzy zawsze ja wykorzystywali, i cale swoje zycie miala poplatane przez skomplikowane układy damsko-meskie w swojej rodzinie.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując