Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-11, 10:32   #3
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Hair Coif czy Jean Louis David?

.. no i poszłam do Hair coif i sama nie wiem, co mam o tym myśleć. jeśli chodzi o samo ścięcie - jest poprawne, ale po takim fryzjerze spodziewałam się czegś innego.
jednak wkurzyło mnie coś innego. przedwczoraj byłam w tym salonie spytać się ile kosztowałoby ścięcie moich włosów. babka popatrzyła się na mnie i powiedziała, że 47 zł, bo to jest cena dla długich. pomyślałam sobie, że ok. poszłam tam wczoraj, siadając na fotel spytałam ta co mnie miała ścinać (inna) powiedziała, że akurat dobrze trafiłam, bo dzisiaj mają promocję i mycie+strzyżenie+stylizac ja kosztuje 35 zł. ucieszyłam się, bo to jednak trochę taniej. no i co z tego wyszło? nie dość, że ścięła mnie na 'odwal się', bo czekała na nią inna klientka (miałam dopiero umyte włosy, kiedy ona przyszła, a babka do niej mówi, że będzie wolna za 5 minut ), to jeszcze jak juz skończyła popodliczała mi tyle rzeczy do ceny, że musiałam zapłacić 61 zł (i jak to powiedziała 'mam szczęście, bo to ze zniżką'). nie wiem, za co ona tyle policzyła (jak sie spytałam, to cos zaczęła mącić o kosmetykach, których musiała uzyć, żeby ułożyć moje włosy, bo nie chciały się układać, i że one są strasznie drogie ) . a wcześniej wogóle się mnie nie spytała czy chcę! nie wiedziałam co mam robić, więc zapłaciłam i jak najszybciej sobie stamtąd poszłam. byłam wściekła! i coś mi się wydaje, że więcej już tam nie pójdę..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując