Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobietki potrzebuje Was...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-16, 13:45   #14
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Kobietki potrzebuje Was...

Cytat:
Napisane przez alineczkaa Pokaż wiadomość
Aha chcialabym wspomniec ze bedac z nim teraz jestem jakas smutna.. sama nie wiem czemu.. w ogole nie potrzebuje jakos zadnych buziakow czy przytulen.. nie wiem jakas taka dziwna jestem.. a on sie zlosci ze ja zamyslona ze pewnie negatywnie mysle o naszym zwiazku..
Bo o takim związku nie da sie mysleć pozytywnie. a smutna jestes, bo jestes z nim głęboko nieszczęsliwa. I nie ma co sie samooszukiwac.
Facet jest maksymalnie niedojrzaly, nieodpowiedzialny do tego uzależniony. On idzie na dno i do tego ciagnie cie za sobą. Wiesz jak bedzie wyglądać wasza przyszlość? On będzie pił/palił czy co tam jeszcze a ty bedziesz pracowac na mieszkanie, jedzenie i jego długi. Czujesz sie jak maszyna do seksu, bo on własnie tak cie traktuje.A najgorsze, ze ty mu na to pozwalasz. Seks nie jest po to, żeby rozladowac stres, oczywiście może byc, ale nie nazywajmy wtedy tego milością.To jest przedmiotowe traktowanie drugiego czlowieka. On wie, ze mu nie ufasz i ma to w d***e. Bo on cie nie szanuje i szanował nie będzie.
Oczywiście moze zdarzyc sie cud-on pojdzie na terapie dla osob uzależnionych, dorośnie, ty pojdziesz na terapie dla osob wspoluzależnionych, obie terapie odniosą skutek...ale obawiam sie, ze takie rzecyz to tylko w filmach.
On cie niszczy i ciagnie na dno, nie daj sie temu w imie fałszywie rozumianej miłości.
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując