Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-17, 13:48   #113
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Dziewczyny, ja tylko na krotko. Wczoraj napisalam dlugiego posta, ale cos sie przegladarka internetowa zawiesila i kurcze wszystko mi wcielo. Juz nie mialam ani ochoty ani czasu pisac wszystko od nowa. Dlatego tylko tak w skrocie skomentuje. Wybaczcie jesli kogos pominelam.

tancerkaGd, pisalas o tym, ze mialas krew po tym jak sie zalatwilas. Chce Ci tylko powiedziec, ze jesli to nie duzo krwi, to moim zdaniem nie ma sie co przejmowac, bo to jest normalne, szczegolnie w ciazy. W czasie ciazy tkanki staja sie bardzo delikatne i tak jak napisala pappaya, poprostu naczynka pekaja.
Jesli mocno nie krwawisz, to poczekaj do wizyty u lekarza. I potem przy okazji wspomnij, ze cos takiego mialas. Moze przepisze Ci jakies czopki albo krem.
Jezeli chodzi o mdlosci, to bardzo Ci wspolczuje ze przez to przechodzisz... jeszcze to przeziebienie sie przyplatalo Ale dobrze, ze bierzesz wolne, to troche sobie odpoczniesz i wylezysz sie w lozeczku, to bedzie Ci lepiej. Z tymi mdlosciami to dla mnie byly najgorsze 2-3 tygodnie, a potem to juz tylko lepiej.

zuzanna12, powodzenia na rozmowie z szefem Trzymam kciuki, aby poszlo spokojnie i gladko Daj znac.
Co do dolegliwosci, to zaczely mi sie pojawiac w 6-tym tygodniu. A obecnie jestem w koncu 12 tygodnia

madzikgdy, wspolczuje Ci kochana tej calej sytuacji Ty kochana to sie musisz nacierpiec. Mam nadzieje, ze jednak ta odklejajaca sie kosmowka nie spowoduje nic groznego i ze szczesliwie donosisz ciaze. Daj znac jak sie czujesz i co tam u Ciebie ogolnie, bo sie tu o Ciebie martwimy
Aha, no i wszystkiego najlepszego dla synka z okazji imienin

Asiuuuuula, wspolczuje bolu glowy. Ja na szczescie sie z tym nie mecze, ale za to z jakiegos powodu nie moge spac po nocach.
Napisz, jak sie dzisiaj czujesz?
Co do szalejacych hormonow i plakania w czasie sluchania piosenek, to cos mi o tym wiadomo Tak samo rozklejam sie nad wszystkim.
Aha, jeszcze chcialam napisac, ze bardzo mi przykro, ze znowu nie uda Ci sie pojsc na koncert Depeche Mode Ale w koncu jeszcze tyle zycia przed Toba, ze pewnie jeszcze sie przytrafi okazja by pojsc

Ma-li-na, gratuluje lepszego samopoczucia Oby bylo juz tylko lepiej. U mnie niestety mdlosci ciagle powracaja - przez kilka dni moze byc dobrze, a potem pewnego dnia BUM i czuje sie jak wycisnieta cytryna, ciagle mnie mdli i wymiotuje. Ciekawe, kiedy mi to calkiem juz przejdzie
Co do USG, to tez jestem ciekawa, dlaczego nie wolno robic przed 10-tym tygodniem Jakbys mogla, to zapytaj lekarke, ciekawe co powie. Bo ja mialam az 2 USG - w 6 i 9 tygodniach, wiec chyba musze sie martwic

pappaya, w koncu doszla kolej do Ciebie Jak tam synek sie czuje? Mam nadzieje, ze juz wyzdrowial.
No i oczywiscie jak Twoje samopoczucie? Pytalas o zgage, wiec u mnie w pierwszej ciazy WOGOLE nie bylo zgagi. Ale tym razem codziennie mam bardzo delikatna zgage, narazie mnie to nie meczy, ale zdecydowanie odczuwam roznice miedzy pierwsza a druga ciaza.

To by bylo tyle. Sprobuje wyslac ten post - mam nadzieje, ze mi go nie zezre
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2009-03-17 o 13:49
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując