Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-17, 15:07   #827
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez kobra913 Pokaż wiadomość
_haha a to dobre...no na rok bede niala zabronione zdawania i wsio.....a jest u nas w galaxy dwa lózka 6 min 12 zl teraz siedze w pracy i tak okropne mam kilkusekundowe bole jajnika ale nie mze to byc jajeczkowanie bo jeszcze miesiaczke mam jedno miedziwi moja lekarz przepisala mi duphaston ale inaczej kazala go brac niz wszytskim.Mi kazala brac w 10 lub 14 dniu cyklu przez iles tam dni i przestac i znow. zaczac nie pamietam bo to pierwszy cykl kupilam tabletki ale jeszcze nie zaczelam ich brac...I juz nic nie roxzumiem.O matko nie lubie w tym galaxy siedziec bo srednio co 20 min widze kobiete w ciazy i mam ochote oderwac jej ten brzuch i sobie przykleic______________ _________________________ ____

No to się pilnuj na drodze Ja ostatnio kilka dni jeździłam w strachu bo mój mąż gdzieś zgubił dowód rejestracyjny z ubezpieczeniem... ale na szczęście znalazł w pracy
Co do duphastonu to ja się nie znam bo nie miałam go nigdy brać, ale faktycznie jakoś dziwnie kazała go brać... A do jakiego lekarza Ty chodzisz? Już chyba kiedyś pisałaś, ale nie pamiętam. A możesz napisać gdzie pracujesz w Galaxy? Czy to top secret?
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora