Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ktoś się tu prosi o bana...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-11, 22:41   #52
sossen
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar sossen
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 67
Dot.: Ktoś się tu prosi o bana...

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Nan, nie wdawaj się w jałowe dyskusje, zwłaszcza z hiperwyczulonym na "kolesiostwo" i różnej maści "układy" Sossenem, który oczywiście w tym wątku wypowiada się czysto dla idei i nie ma to nic wspólnego ze zbanowaniem jego spamującej dziewczyny, prawda? Nic, zupełnie nic
Jesli mowisz o koncie m_ad to oczywiscie ze ma zwiazek

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Tak się składa, że moderatorami żadne z nas nie zostało z przypadku. Zostaliśmy wybrani, bo w jakiś sposób ceni się naszą wiedzę na dany temat i uważa się nas za osoby godne zaufania. I najczęściej nie musimy się tłumaczyć ze swoich poczynań - zwariowałabym, gdyby każdy kazał mi się rozliczać z moich poczynań, na przykład z każdego wpisu do pamiętnika spamerów, których swoją drogą coraz więcej. Pitipel tego zaufania w moim mniemaniu nie nadużyła - nie zapominajmy że jej post był reakcję na mocno obraźliwy post Dei! Ostrą reakcją, ale adekwatną do poziomu trolla. Każdy z nas musi czasem użyć silniejszych argumentów, bo łagodna perswazja trafia do coraz mniejszej liczby osób. Pitipel wypowiedziała się dość ostro, ale nie dostrzegam niczego pejoratywnego w jej wypowiedzi w przecieństwie do posta Dei. Dei po pewnym czasie wyedytowała swoją wypowiedź, ale chyba i tak nikt nie ma wątpliwości że słowa "kochanie, przepraszam, ale tak na tym forum się nie wypowiadamy, przykro mi skarbie ale łamiesz regulamin" by nie dotarły do adresata...

Nie rozumiem tej wiwisekcji nad Pitipel i nie podoba mi się to. Nie zrobiła niczego złego, dobrze że zareagowała. Sama gryzłam się w język ostro.
No wiec nie ma o czym mowic Kazdy musi Twoją wypowiedz ocenić sam

Łukasz
sossen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując