Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-17, 19:59   #2139
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez Nasturcja several years Pokaż wiadomość
Ślicznie, smacznie,wzorowe P

A u mnie dzisiejsze U:

1:Bułka mleczna z miodem, serek homo Vitello kokosowy,pomarańcza,kawa

bułki mleczne jak i serki z biedronki uwielbiam!

2:Jogurt pitny kawowy,banan,pomarańcza

3:Klopsiki w sosie pieczarkowy, dużo ziemniaczków z koprem,marchewka z groszkiem
Po:Capuccino brandy i batonik cini-minis
co to za cappuccino? z jakiej firmy?

4:2kromki chleba z masłem orzechowym i dżemem borówkowym(kocham dżemy ), pomarańcza

5:Racuchy z jabłkami i cukrem pudrem(takie jakieś pokraczne wyszły, ale pyszneeeeeeeee) chyba 10 pochłonęłam

---
Pełna jestem , ale miejsce na jabuszko sie znajdzie


Cytat:
Napisane przez gorzkakawa Pokaż wiadomość
łaaadnie

i moje U:
1.buła razowa 100 gramów posmarowana majonezem z jajkiem, 4 plastrami szynki i sałaatą, kawa z mlekiem

2. dwie kromki razowca z masłem orzechowym, jabłko

3.1,5 kotleta mielonego, ziemniaczki, surówka z marchwi
po: dwie słabe kawy cykoriowe z mlekiem
4.serek vitello kokokosowy z dosypanymi kilkoma łyżeczkami musli, pomarańczka
kolejna zwolenniczka serków biedronkowych, widzę :P i pochwalam

5 ( będzie, siedzi w piekarniku) 3 płaty okonia w przyprawach, kromka razowca z masełkiem,


Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość


może moje dziśśśśśśśśś:

I były dwie grahamki z serem bialym, szynka i keczupem (jedna) a druga z maslem orzechowym i dżemem i kubek kawy z mlekiem (raczej mleka z kawą) i cukrem cynamonowym

II jogurt z musli morelowym i kuuuuubuś

III ogrom ziemniaczków z maselkiem, kapusta zasmazana, kotlet schabowy i jeszcze jakas wielorwarzywna sałatka zakrapiana oliwa
d: kinder country - mniam

IV obwarzanek z sezamem z maslem orzechowym i dzemem (pół) a pół z twarogiem i dzemem, kakao

V duuża bułka żytnia z wedlina drobiowa, serem zoltym i majonezem i keczupem

2 x big jabłko na razie, ale moze wpadnie kakao jeszcze i jak?
jak zwykle super

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość

Pwyjazdowo-koleżeńskie)

Iśn- 2 rogale maślane (wielkie) z sezamem-jeden z masłem orzechowym i dżemem truskawkowym, a drugi z grubym plastrem twarogu i dżemem morelowym, 2 kubki kakao
banan

II- kebab XXL, cola

III- chipsy, paluszki, kubuś, 2 kawałki pizzy na grubym cieście z szynką i ananasem, ketchup

O- zupa fasolowa zabielana, zaprawian mąką, duuuuzo ziemniaczków, kawałek mięska z zupy, ziemniaczki podsmażane z koperkiem i kwaśnym mlekiem

kawwwwaaa z herbatką, mars, orzeszki w czek

P- bułka słodka z serem i makiem, budyń cappuccino z 3 kostkami czekolady, jabłko
buuudyyyń

K- ziemniaczki tak jak na obiad-podsmażane na masełku z koperkiem, kwaśne mleczko

teraz danio waniliowy z wkrojonym bananem i herbatniki




Moje niezbyt zdrowe U
I musli jabłkowe z lidla, płatki kukurydziane z mlekiem; melisa
II składana kanapka (chleb żytni, serek szczypiorkowy, ser, sopocka, sałata); kawa z automatu bez cukru
III kroma białego chleba z twarogiem, sałatą, camembertem i papryką, jogurt 'gruszkowy babie lato' z pestkami dyni; herbata
IV dwa kotlety z indyka smażone na tłuszczu w panierce (złoooo ), ziemniaczki; sałata z kukurydzą, cebulą czerwoną, papryką zieloną i jakims sosem na bazie oleju z torebki; buraczki; zielona z opuncją
V bułka pszenna z zapiekacza z serkiem szczypiorkowym, serem, czosnkiem i ketchupem; marchewa
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora