Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Skarby-styczeń/luty 2008
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-18, 09:16   #4611
midey
Zadomowienie
 
Avatar midey
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 577
GG do midey
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

oj zal;eglosci mi sie robia

Elsi,. wiesz, jak Kasienka napisala ze Jej Mama mieszka na XV leciu to rzeczywiscie sa to przyslowiowe dwa kroki

jesli chodzio o te podpaskiw ielokrotnego uzytku to raczej nie dla mnie....juz sam widok jakos mnie nie przekonuje a pampersy ekologiczne sa bo sama je widzialam w jakims ekologicznym sklepie internetowym

u nas wczoraj tez lalo, dzis pogoda niby niedeszczowa ale jakas ponura....

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość

Kurcze, kupiłam Staśkowi o chodzenia po domu butki szmaciane na rzepy i cały czas je zdejmuje i jeszcze non stop zgrzyta zębami. Kiedy to się skończy? Chyba Kociulek pisała, że Adrianek tak samo robił.
Sheryl, moze to zgrzytanie zebami to rzeczywiscie na zabki? u nas Dawid tez miala taki okres ze zgrzytal (a mnie nerwica brala ) ale jakos teraz nie slysze (i chwala za to)

a ja mam pytanie, Mlody potrzebuje bucikow na dworek bo nie bardzo usmiecha Mu sie tak dlugo siedziec w wozeczku i nie wiem czy te pierwsze buciki powinny byc za kostke czy ponizej kostki?

Cytat:
Napisane przez pappaya Pokaż wiadomość
Elsi, jesli chodzi o zainteresowanie Iva samochodami to my tez nie musielibyśmy go mieć on po prostu ciągnie do każdego jak idę z nim na spacer i prowadzę za rączkę to on od razu ciągnie mnie w stronę ulicy a każdego stojącego na parkingu by obmacał z zewnatrz
Odkurzacz tez uwielbia - bo ma kolka ale głośnych dźwięków w odróżnieniu od Emilki bardzo sie boi i zaczyna płakać.
u nas Dawid miala rozne fazy zodkurzaczem, jak byl malutki mial niezla frajde, potem nagle jak podrosl zaczal sie bac...a teraz znowu ma frajde a ja w spokoju moge wlaczyc suszarke

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Elsi u nas jak jakies sprzety sie wlacza to Milenka robi wielkie oczy i mowi " o o o", patrzy na mnie lub na kogos innego jakby chciala powiedziec "Slyszysz?!", taka sama reakcja jak pies sasiadow szczeka. Normalnie czasem mam ochote go ubic jak zaczyna swoje, na kazdego przechodnia szczeka.

A ja dzis szok przezylam. Bartek wstal o godzine wczesniej niz zwykle i poszedl z Mili na plac zabaw, spakowal picie i nasypal chrupek kukurydzianych do woreczka dla mlodej. A szok bo zawsze ja sama albo we 3 chodzilismy. Chyba cos jednak do niego dotarlo...Ja skorzystalam okazji i wywietrzylam caly dom, poodkurzalam dywany i kurze, posprzatalam zabawki, poscielilam lozko, zrobilam obiad i pozmywalam naczynia. A ile kcal spalilam. U nas dzis bylo bardzo goraco, po domu w krotkich spodenkach i na szelkach chodzilam bo za goraco mi bylo. Musze letnie ubranka Milenki przepatrzec. Bylo pewnie tak jak u Pappayi 25'C. Ciekawe czy taka pogoda sie utrzyma.
Ide sie mala zajac bo sie przykleila do bajek w telewizji i nic jej nawet nie slychac. Kurcze chyba za duzo tv oglada
Aga, slodko Milenka musi wygladac taka zdziwiona

super ze Bartek sie tak postaral

Aga, a ile MIlenka oglada tv dziennie?

Cytat:
Napisane przez lwica83 Pokaż wiadomość
a propos męża właśnie mnie opierpapier że opisuje swoje sprawy w necie obcym osobom... pewnie zaraz sobie poczyta dalej wątek... i znowu zacznie gadać, że całą historię życia tu można moją znaleźć... ale dzisiaj zrobił obiad (ugotował ziemniaki bo karczek z sosem zrobiłam wcześniej ja),
nie przejmuj sie Nim
Kasienko wspolczuje choroby sami niedawno przechodzilismy przez zapalenie oskrzeliw iec wiem jak jest....oby Łukaszek szybko wyzdrowial

a pomysl z Lesniczowka super

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez pappaya Pokaż wiadomość
Elsi, dopiero teraz miałam okazje przyjrzeć sie tym wynalazkom miesiączkowym. Mnie również podoba sie ekologiczne podejście do życia. Podoba mi sie ze np we Francji w sklepach nie ma jednorazowych reklamówek. Trzeba kupić ekologiczna torbę i za każdym razem przychodzic z nia do sklepu. W Polsce i w Kanadzie tego nie bylo choc teraz pewnie to sie i tam zmienia. Sortowanie smieci tez jest na porzadku dziennym
Co do tego kubeczka to wydaje mi sie ze pomysl bardzo ciekawy ale nie wiem jak to wyglada w praktyce. Probowalam poczytac opinie innych kobiet ale co to za opinie skoro nigdy tego nie uzywaly. Podpaski wielokrotnego uzytku tez ciekawa sprawa.
Jesli chodzi o ekologiczne pampersy pewnie chodzi Ci o cos takiego http://www.lestresorsdemae.com/index.php?page=391&lg=1
Pappaya, u nas w Radomiu tez nie ma juz jednorazowych reklamowek, a jesli sa to sporadycznie, natomista do segregacji smieci to jeszcze troche nam brakuje....
__________________


Edytowane przez midey
Czas edycji: 2009-03-18 o 09:17
midey jest offline Zgłoś do moderatora