Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy + tematy związane z farbowaniem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-19, 18:04   #750
czarne_pazurki
Raczkowanie
 
Avatar czarne_pazurki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
To tak jak i ja nie moglam sie doczekac malowania chcialam pomalowac sie w ten sam dzien, ale okazalo sie ze jedna farba to za malo, wiec musialm poczekac jeszcze jeden dzien
Mozesz wrzucic jeszcze jakies fotki zrobione w swietle dziennym. Podoba mi sie Twoj kolorek
Na moje włosy też trzeba dwa pudełka..Tak na styk, następnym razem biorę chyba trzy
Dziękuję. Mi też się podoba, chodzę dumna jak paw z tego rudego I obiecuję, że wstawię jakieś zdjęcia, ale to jutro, bo nie posiadam takich w świetle dziennym.

Cytat:
Napisane przez madzia2608 Pokaż wiadomość
witam
ja też jestem maniaczką rudych włosów
mam naturalny kolor włosów rudy ale taki nijaki , od lat farbowałam się na inne kolory żeby tylko przykryć swój natural, byłam brunetką , szatynką blondynką ale to już przeszłość teraz marze o kolorze Ashlee , jest śliczny i ten kolor co wysłała zdjęcie lollipop.ania to cudo !!
chcę zafarbować się na Loreal Mango albo XXL ten płomienny feniks , niestety brak mi odwagi , bo zawsze jak farbuje się na kolor rudy wychodzi czerwień blee a tego nie chce :/
przesyłam fotki z moim nijakim kolorem , z góry mój natural , a reszta to pozostałości po innych kolorach :/ dlatego chce pofarbować się żeby to przykryć
Ładny ten Twój naturalny, ale faktycznie odrobinę mdły, można by go jakoś podrasować. Może spróbuj XXL płomienny feniks, jeśli na moich ciemnych wyszło, to może i u Ciebie będzie okej. Co do Loreal'a to ja się nie wypowiem, nie miałam styczności z tą farbą.
__________________
"Out of the ash
I rise with my red hair
And I eat men like air."

Rudzielce! Łączmy się!

Last.fm

czarne_pazurki jest offline Zgłoś do moderatora