Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inni pieją z zachwytu, a ja kręcę nosem ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 18:27   #8
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Inni pieją z zachwytu, a ja kręcę nosem ;-)

Cytat:
Napisane przez ropuszka
Z wymienionych wyzej zapachow znam prawie wszystkie i do zadnego nie mam wiekszych zastrzezen. Koko, zrobilas sonde, w ktorej zamiescilas naprawde ciekawe i malo popularne zapachy. Wyobraz sobie jednak, ze ja w ogole nie slysze w moim otoczeniu zachwytow nad tymi zapachami. To moze byc dla nas - milosniczek perfum niepokojace, poniewaz z reguly slysze same pozytywy o rozreklamowanych perfumach, ktore kazdy zna i wachal. Nie rozumiem np. fenomenu Envy me - dla mnie to straszny przecietniak, a pieje nad nim mnostwo kolezanek z uczelni. Gydby zawezic te opinie wylacznie do grona osob znajacych sie an perfumach, to mysle, ze ta sonda moglaby wywolac burze Ale my tu przeciez kochamy wszystkie trudno dostepne i malo popularne zapachy Z calej listy mam obiekcje co do NR - na pozcatku bylam nim zachwycona, jednak dzis stwierdzam, ze jest malo trwaly i nie nalezy do kategorii moich ulubionych zapachow.
Też to zauważyłam. Na mojej uczelni rekordy popularności bije Hypnose oraz Promesse jak i wcześniejsze gwiazdy czyli
Amor Amor i Mania(oczywiście nowa). For Her uzywa tylko moja przyjaciólka
Znając gust większości dziewczyn wątpię czy Belle de Minuit albo Theorema wzbudziłyby ich zachwyt.
Jaka będzie uczelniana reakcja na Le Feu...Być może wkrótce się dowiem
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując