Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 22:19   #3260
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

jako nowa minerałówa chciałam się z Wami przywitać i poprosić o radę. Kupiłam sobie EM intennsive foundation w kolorze buff beige neutral. Niby jest okejos, ale jakoś mi tak trąca jakby rózem, wolę chłodniejsze kolorki u siebie, no i ciutkę ciemniejsze. Ten jest taki neutralny, ale wiadomo; idzie słońce (baaaaardzo powoli) a ja mam cerę szybko opalającą się i uwielbiającą opaleniznę naturalną. W tym roku jestem wyjątkowo blada, ani razu nie byłam na solarium i nie opalałam się nigdzie (ze wzgl na dodatkową rolę matki). A teraz zamierzam, z resztą wolę ciutke ciemniejszy i chłodny odcień skóry. Zastanawiam się jak wypada kolor olive neutral w stosunku do buff beige neutral, czy będzie ciutek ciemniejszy i chłodniejszy? czy może jakiś inny powinnam wziąc? ja to nie bardzo mogę rozszyfrować je na monitorze a Wy jesteście doświadczone.

kolejne pytanie to na ile (pi razy drzwi razy ilość żeberek w grzejniku i powierzchnia sufitu) starcza takie opakowanie big a ile sample, bo nie wiem jaki sobie zamówić.

No i jeszcze jedno, czy robię coś nie tak? mam flat topa i nim maziam minerały, ale cały dzień mam takie uczucie suchości, czy jak to nazwać, jak się napudruje mocno sypkim zanim się otrzepie. No i mam wrażenie, że jednak go widać, co nie było wcale widoczne jak używałam płynnego revlona colorstay (tylko po czterech latach stosowania nagle zaczął mnie niemiłosiernie parzyć).

A no i czy mogę mieszać minerały innych firm ze sobą?

ale Wam natrułam, sorki, mam nadzieję, że mi pomożecie.
atoja jest offline Zgłoś do moderatora