Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inni pieją z zachwytu, a ja kręcę nosem ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 22:38   #20
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Inni pieją z zachwytu, a ja kręcę nosem ;-)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Brakuje mi tu właśnie jakiś większych hitów na tej liście nie ma takich zapachów, które by mnie zdecydowanie odrzucały, lwią część bardzo lubię i używam od dawna (pewnie mam swój udział w rozpropagowaniu kilku zapachów). Nie lubię wielu całkiem tu popularnych zapachów typu Lolita Midnight czy Prada...
I jeszcze Tumulte, najnowszy obiekt zachwytów forumowych. Ja zdecydowałam, że jednak nie jest dla mnie (chociaż mnie nie odrzuca).

Znam wszystkie zapachy z listy Koko, wiele z nich dzięki naszemu "rozpaczliwemu" wątkowi, wieloma zainteresowałam się pod wpływem forum czy KWC. Więc oceniam spokojnie. Cieszę się, że mam wreszcie miejsce by dać upust swojej niechęci do EC.

A jeszcze w kwestii popularnych, rozreklamowanych mocno zapachów, które wzbudzają entuzjazm wśród gawiedzi versus nasza lista "perełek", które entuzjazmu rzekomo nie wzbudzają: otóż twierdzę, że to nieprawda. Ja zbieram same komplementy m.in. za Le Feu, OI, Madness, Un Jardin en Meditarranee czy Youth Dew... Nie są powszechnie znane (albo pozapominane) to i wspomnienie ich nazwy nie wywołuje żadnej reakcji, ale jak już się je na sobie ma, reakcje są z reguły bardzo pozytywne (zaraziłam Le Feu koleżankę, która od lat używała tylko i wyłącznie Cool Water ).

Hehe, widzę, że jako pierwsza popsułam opinię Belle de Minuit. Nie jest tak, że uważam go za skrajnie brzydki, ale po prostu całkowicie nie mój i za bardzo spożywczy, jak dla człowieka.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując