Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-22, 14:17   #214
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Jestem po 1 testach EGM.
W piątek do pracy L&N kolor Kelly, po powrocie z pracy od ok. 16 do wieczora testowałam CM Shannon i YG Mai Lee (po pół twarzy). Dziś od świtu znów pół twarzy dostało CM a pół YG (odpowiednio Malia i Natalie).

L&N - kolor Kelly, formuła mnie zachwyciła żadnych skórek (a miały prawo być bo eksperymentalnie podkrecam od kilku dni diacneal kwasem przed i żelem hialuronowym po), żadnego włażenia w pory, coś pieknego..Oczywiście matu nie bylo, jak to zwykle u mnie ale efektem ogólnym jestem zachwycona - żeby nie bylo tak cudownie kolor jest duzo za ciemny wygladałam jakbym miała nałożony brązer, bez golfa ani rusz
Czemu taki mały wybór??? kobietko Ty chyba najdłużej masz z nimi do czynienia, może się orientujesz czy oni dopiero zaczynaja z ta formułą i kolory dopiero będa dodawane
(...)
Nie mam pojęcia czemu w tej formule tak mało kolorów mają, ale ja ich tam bombarduję mailami i mi zawsze sprawnie odpisują więc nie zaszkodzi napisać do nich
Nie testowałam tej formuły, bo mi i Cover me i YG odpowiada, ale jak piszesz,że taka super to zamówię zaraz próbki, bo muszę jeszcze róże kliknąć w promocji i perfumy(to wina Pastereczki! )

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
jmw, ja ich nawet nie otwieram wiec ciezko orzec. Porownujac "na oko": Sue Jin faktycznie wydaje sie bardziej brzoskwiniowy niz Anastasia. Claudette plasuje sie jakos miedzy nimi. Z nich trzech Anastasia wydaje sie najbardziej napigmentowana zolcia.
Napisalam do EG, ze Roselyn jest dla mnie ciut za zolta i czy moge wymienic ja na cos innego. Odpisali szybciutko, ze moje zamowienie zostalo juz wyslane ale dosla mi tweaker do dostosowania koloru Roselyn i czego dokladnie bym od niego oczekiwala. Super!
Widzisz Judyto jacy mili tak myślałam, że tweeker by się przydał do Twojego koloru

A ja wrzucę Wam jeszcze fotki z różami...może ktosia zamówi jeszcze w promocji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EGM roze.jpg (40,4 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EGM roze2.jpg (31,0 KB, 69 załadowań)
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując