Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co się stało z moderatorami?????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-14, 19:56   #61
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Przeczytałam wszystko... cały dzień leżałam z migreną i ominęły mnie te rewelacje.

Wiecie co.. ja juz nie będe sie rozstrząsać nad tym co kto komu zrobił, ale nasuwa mi sie jedna myśl. Wczoraj wizażanki z Warszawy miały spotkanie i naprawdę juz od dawna tak dobrze sie nie bawiłam. Wizaż to miejsce, któe nas połączyło. Codziennie siadamy tutaj i piszemy do siebie o sprawach ważnych i mało ważnych. Tymczasem sami własciciele forum odbieraja nam radosć z korzystania z tego co stworzyli. A stworzyli naprawdę ciepłe i fajne miejsce, które daje nam wiele radości. Teraz jest po prostu przykro na to patrzeć i czytać, że sam administrator nie ma szacunku dla osób dla których stworzył forum, dla tych które wizaż połączył i sprawił, że wreszcie zrobiły cos ze sobą. Motywujemy sie tutaj by sie odchudzać, prowadzic zdrowszy tryb życia, pomagamy sie ładnie umalować i uczesać oraz podnosimy sie na duchu. Wizaż to najwspanialsze miejsce w sieci jakie znalazłam.

Złosiu, dlaczego piszesz, że nas nie szanujesz. Dlaczego nie napiszesz, że popełniłeś błąd? Może dziewczyny tez popełniły, może was zadręczają i macie prawo być zmeczeni. Jednak nikt nie robił tego w złej wierze. Wystarczyło tylko załatwić sprawę miedzy sobą i to delikatnie.

A teraz po prostu jest mi przykro to wszytsko czytać i powiem szczerze, że jestem zniesmaczona.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora