Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tęczowa Pani Wiosna.....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-25, 16:32   #29
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Tęczowa Pani Wiosna.....

Cytat:
Napisane przez wścibiuszka Pokaż wiadomość
Przepięknie Sama rano miałam ochotę na kolorowy mak ale jak miałam się zabrać do malowania to z nieba spadł okropny śnieg z deszczem- stwierdziłam, że pogoda manifestuje w ten sposób, że jest na nie.
Niesamowicie połączyłaś kolorki, świetne zestawienie no i cieniowanie bombusia bombeczka
dziekuje

Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
wydaje mi się,że jest to najlepszy Twój do tej pory makijaż śliczny!!
dziekuje

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ulala.. Aleś pojechała z tymi kolorami. A myślałam, że w takich wariacjach to tylko Candy mi się podoba
Jak dla mnie- bomba...
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
a czyzby to byla inspiracja pewnym makijazem pewnej blondynki ? jak nie to nic juz nie mowie
bardzo mi sie podoba a szarego bym dala nawet wiecej na gorze co by sie fajnie kolory odciely
Ty mi tu pisz co to za numeros tej akwamaryny :d
dziekuje . Makijaz był inspiracja naszego pieknego "pajaczka" Fruity z watku "multicolor for Candy Killer" i oczekiwaniem na wiosne .
Tego szarego było wiecej na gorze- oko bylo tak jakby zamkniete na szaro-granatowo, ale na zdjeciach tego nie widac, bo ten jasny cien dziwnie odbija flesz z aparatu.
Akwamaryna to paletkowy Inglot Matrix- 991

Cytat:
Napisane przez niemogeno Pokaż wiadomość
jakie kolory o jaaa... I cieniowanie... Mlodziuchna maluj mnie teraz
dziekuje , spoko- wpadnij do mnie w wolnym czasie

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Nie martw się, sama myslalam co to ten TZ. co do kolorów to wida, że masz do nich łapkę i wkolorowe makiajze wychodzą Ci bardzo dobrze. Ten też, kolory fajnie dobrane, przejścia płynne. TZ nie miał tym razem racji
dziekuje . Powiem mu, ze sie nie zna

Cytat:
Napisane przez Madziarella Pokaż wiadomość
ale barwnie się zrobiło...
ładnie...wyglądasz
dziekuje

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Hmm... jak na Panią Wiosnę, to wg mnie troszkę zbyt ponuro, to za sprawą tego szarego cienia pewnie.. ale cóż się dziwić, jak za oknem szaro buro i ponuro myślę, że gdyby ten ciemny szary zastąpić jakimś innym wiosennym kolorkiem, to byłoby cudeńko Ale poza tym makijaż mi się podoba, z resztą możesz się z moją uwagą nie zgodzić
dziekuje . O ile myslimy o tym samym "ciemnym szarym" to to jest granat. Oczywiscie z Twoja opinia nie mam zamiaru sie nie zgadzac, bo masz do niej prawo i juz

Cytat:
Napisane przez ShishiaQ Pokaż wiadomość
ten ciemny cień w załamaniu powieki wg mnie zbyt ponury..
a tak poza tym to jestem pod wrażeniem ) znakomite cieniowanie, swietny makijaz!
dziekuje

Cytat:
Napisane przez AnnAmel Pokaż wiadomość
super ! : ) - na taką pogodę jak dzisiaj naprawdę ekstra, koloruje te smutne, śnieżne dni i od razu można sobie humor poprawić : )
dziekuje
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując