Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - odchudzanie czterdziestolatek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-26, 08:38   #21
amelia2004
Przyczajenie
 
Avatar amelia2004
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 26
GG do amelia2004
Dot.: odchudzanie czterdziestolatek

Cytat:
Napisane przez RenataP Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,
Mam 37 lat, czyli prawie 40. zawsze byłam chudzielcem. na maturze wazyłam 42 kg przy 160 cm. W tej chwili ważę 53 kg, mozna by rzec , że idealnie. Jesli komus to pomoże, to podpowiem, że jem do woli - uczucie głodu wywołuje u mnie agresje więc zawsze musze byc najedzona. Poza tym lubie gotowac jeść itp. Aby nie tyć zamieniłam zwykły chleb na chrupkie pieczywo żytnie. Wogóle nie jadam słodyczy - nie lubię. Zamiast ciastka wolę obiad. Jem co trzy godziny. jem nawet przed snem ok. 20-21 ale posiłek oparty na białku, czyli chlebek chrupki z pieczona w domu piersią z kurczaka i dwa pomidory. Zapewniam, że takie jedzenie powoduje, że sie nie tyle a nie chodzi głodnym. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

A jest jeszcze coś... Z przyjaciółka, która ciagle tyje i chudnie na przemian analizowałam co jemy i okazało sie, że moje menu nie jest bardzo róznorodne. Wogóle nie jadam macznych potraw. to uraz z dzieciństwa kiedy mam ciagle robiła pierogi albo leniwe albo kopytka... tego nie jadam bo po prostu niecierpie. Nie jadam białego ryżu tylko brązowy, nie jadam cukru niczego nie słodzę i prawie nie solę a jesli już to kupuje taka kamienną sół niejodowana sztucznie. Jest mało wygodna w użyciu bo ciagle robia sie z niej bryły, które trzeba rozbijać i jest brudna - szara. Nie jadam owoców - tez nie lubię, uwielbiam za to pomidory, ziemniaki, czerwone buraki, marchew, pieke sama mięso, uwielbiam jajka a wogóle nie poje mleka, jogurtów - nie trawie tego w sensie dosłownym. Nie jadam twarogów. Ale to co jadam to jadam do woli. Wyniki mam rewelacyjne. jestem zdrowa.
Wydaje mi się, że nasz organizm wcale nie potrzebuje całej rzeszy pozywienia. Może faktycznie wystarczy garśc dobrze dobranych produktów aby nie tyc i cieszyc sie zdrowiem. Uwielbiam jeszcze oliwe z oliwek i na tym smażę. Pozdrawiam
Tak naprawdę każdy ma inną przemianę materii, piszesz że zawsze byłaś chudzielcem i wystarczy że odżywiasz się zdrowo masz super wagę i zdrowie.
Trzeba brać również pod uwagę zdrowie, które czasami nas zaskakuje, nawet jak dba się o siebie, tak było w moim przypadku, ja muszę dbać bardziej o swoje odżywianie i ciągle ćwiczyć i ćwiczyć, leki które biorę zakłucają moją przemianę materii, jeszcze teraz mam problemy z tarczycą.Utrzymuję wagę pomiędzy 57-59 i to jest waga przy moich mięśniach idealna, ale coraz bardziej muszę się przyciskać, aby mieć taką wagę.
amelia2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując