Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-26, 09:54   #3439
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agniesia blondi Pokaż wiadomość
witam serdecznie, podczytuje was od jakiegos czasu i dochodze do wniosku ze do tej pory nie mialam pojecia o dobrze dobranym biustonoszu....zazwycza j bylo to kupowanie "na oko" ,chcialabym to zmienic , bardzo sie ciesze ze zajrzalam do tego watku.Zatem w biuscie mam- 91, pod -77, wyszlo ze polski rozmiar to 70D.Chcialam zapytac bo wiele z Was jest dosyc dobrze na pewno zorientowanych, czy dostane taki rozmiar w zwyklym sklepie, badz na bazarku???Czy raczej nic z tego i pozostaje zamawianie przez net? pozdrawiam.
Jestes pewna, ze mierzylas sie pod biustem baaardzo ciasno? Z bra-fittera wychodzi, ze powinnas miec 70DD. Taki rozmiar dostaniesz, pewno nie w zwyklym sklepie, ale jednym z tych niezwykłych. O bazarku proszę cię zapomnij...
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...203&w=76905300
przejrzyj może znajdziesz sklep w swoim miescie Zawsze są sklepy internetowe, e-bay oraz allegro.


Vesuvio... Mi na obu kalkulatorach wychodzi to samo...

Naamah6
z ciekawaości podaj swoje wymiary... Mi też wychodzi 60FF (;o), jakbym chciala brac 60....
Bo w sumie gdzies czytalam, ze jak sie zaniza obwod to miska leci do góry.. Tylko ja myślałam, ze o jedna literkę, a nie o dwie.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-03-26 o 10:00
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora