Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-26, 16:14   #2166
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Kiciu nie wiem czy chcesz tej rady, ale przeczytaj co chce ci powiedziec. Jak pisalam wcześniej moja siostra miala podobny przypadek Pisalam szerzej przy aferze Paslika, siostra nianczyla 1, 4, 5 latka a szwagier zaczoł na imprezach firmowych pokazywac sie z 14-nastka, spotkanka, prezenciki itd, w koncu Sisi bekla ktoras zona kolegi z pracy... Mieszkala u meza czyli jakby na garnuszku jego i teściów bo przecież wychowywanie dzieci to nie zajecie...

Wiem że pierwszy odruch jak to nawet na wątku piszą dziewczyny to wziasc dzieci i zabrać sie do mamusi, tylko to teraz zalezy od faceta ogólnie od relacji od was bo moze to faktycznie przyniesć gorsze skutki. Owszem moze i przemysli sprawe i wróci na kolanach a moze wlasnie skorzysta z wolnej chaty z głupimi to nigdy nie wiadomo. Sama waćpanne ja bym chyba nie umial zjechac, co zadzwonic i powiedziec zostaw nas bo niszczysz mi życie jakby miała kulture to by nie zaczynala znajomosci, a jak kultury nie ma to tylko czlowiek sie poniża... no ja to tak widze
... a teraz chce ci napisac co moja sis zrobila. Nie wrocila do nas tzn do rodzinnego domu czy dobrze zrobila kwestia dyskusji, ale pokazała mezowi ile jej osoba robi w domu i jak jej nie ma to robi sie dziura jak lej po bombie. Moja sis poszla zwyczajnie do lekarza i wyladowala na 2 tyg w szpitalu z zalamaniem nerwowym zostawiajac szwagra z dziecmi i całym domem żeby zmadrzał, poskutkowało
Pisze to bo wiem ze kiedys pisalas ze chyba twoi rodzice nie byli zachyceni ze nie zrobilas kariery jak siostra tylko nianczysz dzieci, i wydaje mi sie ze w takim przypadku powrot do domu wiązal by sie z haslami "a nie mowilam"
nie wiem jak ale sproboj jakos na jakis czas ubrac tz w twoje obowiazki, wiem ze moze to byc dla ciebie trudne bo nikt nie zajmnie sie dziecmi tak jak ty ale to moze duzo pomoc, po calym dniu z dwojka nie wiem czy bedzie miał siłe czekac na ciebie w najlepszej bieliznie, porosto od fryziera i kosmetyczki
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi

Edytowane przez Tysiak7
Czas edycji: 2009-03-26 o 16:17
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora