Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stepper II
Wątek: Stepper II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-26, 18:28   #797
malgos_t
Raczkowanie
 
Avatar malgos_t
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gdzieś na biegunie zimna :)
Wiadomości: 57
Dot.: Stepper II

[quote=Madziarella;1163029 6]Dobrze dobrałaś...ale ja bym proponowała..jakieś cwiczenia siłowe...tzn.8 minutówki też są siłowymi..ale ja bym proponowała..jakies z ciężarkami..jak nie masz hantli to zastąp je butelkami z wodą...takie ćwicze nia na prawdę działają cuda.. Wszyscy myślą ,że ćwiczenia aerobowe są kuluczem do szczupłej sylwetki..a to ćwiczenia siłowe naprawdę..duzo więcej dają....
Jak ćwiczysz 8 minutówki- 30 minut...to moze zamień..że aeroby...czyli na stepperze chodź rano ..a 8 minutówki rób wieczorem...chociaż to nie ma jakiegoś specjalnego znaczenia...
Poza tym...jeszcze nie tak dużo czasu minęło..parę postów temu wkleiłąm informację jak wyglada chudnięcie...i kiedy sa zastoje...poczytaj!
To normalne ,ze jest zastój...organizm przyzwyczaił się do nowego odżywiania...i ćwiczeń....
Czekaj cierpliwie...ćwicz jak cwiczyłaś...jedyne co mozesz zrobić..to do posiłków w trakcie zastojów dołaczyć więcej błonnika(nprzeechy) i białka..i cierpliwie czekac ,aż waga się ruszy....
Madziarella dzieki, czyli cierpliwości. Co do diety to rano po cwiczeniach jem owsiankę z dużą ilością pyszności orzechy migdały pestki dyni i słonecznika no i jeszcze rodzynik i śliwki, tak ze 3-4 łyżki takich płatków i trochę mleka. A potem to chude mięsko, jogurty naturalne, ryby, warzywa i wieczorem z 10 dag serka wiejskiego tak po ćwiczeniach. Jednak obawiam się, że jem za dużo nabiału bo skóra na ramionach zrobiła mi się taka w drobnych czerwonych pryszczach i myślę, że to chyba nabiał. Niestety. Muszę odstawić i sprawdzić czy on jest powodem tych zmian.
malgos_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując