Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stepper II
Wątek: Stepper II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-26, 20:49   #806
illka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź/Rugby
Wiadomości: 172
GG do illka11
Dot.: Stepper II

Madziarella moj dzienny jadlospis to monotonia do bolu.Rano nie jem sniadania, pije kawe(dotad z mlekiem bez cukru),jem okolo 12 13 jakas kanapke albo jablko.Robie chlopakom obiad najczesciej ziemniaki jakis kotlecik a'la schabowy i dodatek surowka(ogorek,pomidor-niestety ze smietana).Czasami jem z nimi czasami nie.I najgorszy jest wieczor-mam wtedy sporo czasu dla siebie i zdaza mi sie pochlonac kanapeczki i niestety slodycze.I to na tyle.
Kerra mam wrazenie,ze z obecnie udzielajacych sie na tym forum dziewczyn ja jestem najciezsza.Laseczki zamiescily foty ze szczuplymi figurkami,a ja sama widzialas.Stad to porownanie do walenia.
Micra85 ja dzisiaj mam jakiegos dola.Pieprzy mi sie w domu,nie jest tak,jakbym chciala i ja nie mam na to wplywu.Wczoraj przegielam palke z agrafka-500 powtorzen to bylo za duzo.Ciesze sie ,bo to na pewno wplynie in plus ale czuje dzis zmeczenie materialu.Jednak mam zamiar podreptac na stepperku i poagrafkowac ciutke.Mniej niz wczesniej ale zawsze.
DZIEKUJE WAM SLONECZKA ZA WSZYSTKIE CIEPLE SLOWA!!!
Tak sie zadzialo,ze wsparcie i zaineresowanie mam tylko z Waszej strony.I to mnie cieszy,dziekuje.Jesli kogos pominelam to przepraszam,dziekuje wszystkim.
__________________
Kacper 24.01.2002
Karolina ???
M&M 21.08.1999
illka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując