Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co się stało z moderatorami?????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-15, 14:29   #409
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Pomadko, nigdy nie napisałam że jesteś mi solą w oku, nigdy też nie podważałam Twych decyzji na MM.
Wiem, że przez jakiś czas mnie nie było (siła wyższa , która minęła) i uprzedziłam o tym Zło wcześniej prosząc by zaglądał i pilnował porządku na MM dopóki nie wrócę. Nie spodziewałam się jakiegoś wielkiego bałaganu wnioskując to na podstawie tych wielu miesięcy które minęły mi na samodzienym moderowaniu-MM nie jest forum obleganym, czasami trzeba coś przesunąć , ot co. Wróciłam na forum po uporaniu się z przeprowadzką ,remontem i brakiem netu, a to że mało piszę wcale nie oznacza że mnie nie ma. Zaglądam na wizaż codziennie, ale nie siedzę tu 24 godziny na dobę bo pracuję i naturalną rzeczą jest że nie przesuwam wątków w kółko, zaraz po ich utworzeniu. Nie mam żadnych pretensji o to że jesteś moderatorem na MM , nigdy nie miałam nic do Twojej osoby i to co napisałaś mnie zdziwiło.
Wracając na forum po tej przerwie byłam zaskoczona faktem , że moderujemy je obie, o Twojej nominacji dowiedziałam się przypadkiem z jakiegoś wątku (to przyznam trochę mnie zabolało bo sądziłam że miło by było gdyby ktoś pokusił się o poinformowanie mnie w jakikolwiek sposób o tym, ale nie robiłam z tego wielkiego halo bo po co?). I to wszystko. A moje samopoczucie co do tego że czuję się tu niepotrzebna, nie mają nic wspólnego z Tobą. Tak więc Twoje uwagi typu:
" bo ja zauważyłam NIE tylko Tobie przeszkadzam! Jest was o wiele więcej, które mają mnie za Moda II kategorii, żeby nie napisać..." uważam za nietrafione i tak prawdę mówiąc bardzo niesprawiedliwe.
Wyjasniłam o co mi chodziło i dla mnie to EOT
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora