Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dialog
Wątek: dialog
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-15, 17:18   #61
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: dialog

Przepraszam, moge wtracic kilka zdan?

tak sobie przeanalizowalem regulamin i kilka decyzji ktore zostaly w ten weekend podjete i mam kilka wnioskow ktorymi chcialbym sie podzieli (moze bede one w czyms pomocne)

1. Co do regulaminu i rozdawania banow, moim zdaniem pytania dlaczego dany uzytkownik dostal bana powinny padac od moderatorow poszczegolnych for lub od samej osoby zaiteresowanej, osoby trzecie nie powinny miec prawa o to pytac. Wyjasnienia dlaczego tak sie stalo ze jakas osoba dostala bana bez wpisu powinno byc jawne, po uprzednim zapytaniu przez wyzej wymienione osoby. Jesli nastapil jakis blad programu, nalezalo by ta osobe przeprosic i sprawa zamknac. To zniwelowalo by moim zdaniem liczbe pytan i konfliktow podobnych do tego ktory trwa teraz.

2. System monitorowania uzytkownikow (PNG). Mysle ze nazwa jest tu nie trafiona Jesli opracowac by jakis system doboru obserwowanych osob, np losowo wybierane by byla jakas liczba uzytkownikow dziennie i ich poczynania kontrolowane, wtedy nie mozna by mowic ze administrator sie na mnie uwzial i mnie kontroluje, ale byla by to rzecz normalna ktora mogla by spotkac kazdego.

3. Uzytkownicy maja prawo zglosic lamanie regulaminu forum, ale nie maja prawa do komentowania i kwestionowania decyzji o zalozeniu bana potwierdzonego wpisem do pamietnika.

4. Decyzje o zalozeniu bana powinna podejmowac wiecej niz jedna osoba, zalozmy administratorzy i moderator forum na ktorym wykroczenie zostalo popelnione.


dziekuje za uwage (mam nadzieje ze w miare przejrzyscie to napisalem)

pozdrawiam
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując