Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dialog
Wątek: dialog
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-15, 18:12   #74
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: dialog

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Nie wiem, Aga, naprawdę. Ale uważam, że każdy ma prawo pytać, każdy ma prawo znać decyzje adminów i modów, to powinno być jawne Oczywiście pyskówki i podważanie autorytetu nie powinny mieć miejsca - jeśli takie próby będą przez użytkowników podejmowane, zamykałabym wątek bez słowa.
Z drugiej strony tak Smoczyco masz rację. Skoro już Złośnica zapytała wprost, to co szkodziło odpowiedzieć? To forum w końcu, czyli każdy bez wyjątku (kto przestrzega regulaminu) ma prawo głosu i ma prawo do informacji. Mam wrażenie, ze zabrakło życzliwości, ale może się mylę. Cała sprawa została negatywnie odebrana, bo oprócz tego,że był to m in. jakiś efekt działania programu(???), (że Złośnica została "wyrzucona"), to Złoś swoją postawą nieprzejednaną i baaardzo wywyższającą utwierdził nas w przekonaniu, że Wizaż to jakiś totalitaryzm, chamstwo i drobnomieszczaństwo. Wierzę, że może prywatnie to całkiem miły człowiek i dlatego tym bardziej nie wiem dlaczego stworzył sobie taki wizerunek tu w necie. Tak ja to przynajmniej odbieram. Przepraszam jeśli kogoś uraziłam.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując