Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dialog
Wątek: dialog
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-15, 20:26   #94
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Dot.: dialog

Cytat:
Napisane przez cheetah
A ja chyba was zupelnie nie rozumiem. Ktos daje wam mozliwosc zabawy z Wizazem. ZABAWY, a tak naprawde to nie wasza zabawka. Uzycza ja wam, a wy zachowujecie jak ksiezniczki to na dodatek najgorszej jakosci. Z kazda z was mialam do czynienia w taki, czy inny sposob i mialam wowczas wrazenie, ze rozmawiam z inteligentnymi dziewczynami, ktora sa w stanie odroznic rzeczywistosc internetowa/wizazowa od rzeczywistosci w ktorej zyjemy. Im wiecej czytam waszych wypowiedzi, tym bardziej sie nad tym zstanawiam.

A wy, jak tylko ktos podejmuje decyzje z ktora sie nie zgadzacie, zabieracie swoje zabawki i przenosicie sie do innej piaskownicy, jakby to moj kolega z pracy powiedzial.. "przedszkole, no normalnie k... przedszkole!"..

Piszecie, ze wizaz jest waszym zyciem itp itd. To zakrawa o jakas chorobe. Lubie i cenie ludzi, ktorzy tworza ten portal, ale ich zalozeniem [moge sie oczywiscie mylic] bylo stworzenie czegos, co bedzie oderwaniem od pracy, szarosc zycia codziennego. Nie mieli na celu tworzenia ani drugiego demokratycznego panstwa ani tez miejsca, gdzie przebywanie bedzie katorga.

Jak chcecie demokratyczne forum, to zalozcie je same i nie wymagajcie od kogos kto spedzil nad nim wiele dni/tygodni/miesiecy, ze wyjawi wam kazda tajemnice tego portalu, jak i to, ze odda wam wladze nad tym...

Dziewczyny! Troche kontaktu z rzeczywistoscia, wylacznie komputery, wyjdzcie na spacer, odetchnijcie swiezym powietrzem, przeczytajcie dobra ksiazke, a przede wszystkim nabierzcie dystansu do rzeczywistosci internetowej.. bo tego wam przede wszystkim brakuje..

Milego wieczoru,
Cheetah
Cheetah, dokladnie tak samo myślę, tylko bałam się o tym napisać bo nade mna cały czas tasaczek spoczywa.....
To nie Wizaznki powinny dyktować warunki, zaraz Właściciele będa uzależnieni od "księżniczek" to też do niczego nie prowadzi.
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując