Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dialog
Wątek: dialog
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-15, 21:39   #103
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: dialog

Cytat:
Napisane przez YenneferD
Dziwie sie troche, że nie macie ustalonych zasad współpracy Moderator - Moderator i Moderator - Szefostwo. Ja powiem tak: prawie cztery lata pracowalam w organizacji jako wolontariuszka, z czego dwa lata w Zarzadzie lokalnym. Pracowałam z różnymi ludźmi, kierowałam różnymi grupami i ludźmi (działką, za która odpowiadałam, byly zasoby ludzkie) i zawsze, za każdym razem, wypracowywaliśmy zasady naszej współpracy. Fakt, zajmowało to trochę czasu, wymagało kompromisów, ale bardzo ułatwiało pracę, normowało stosunki między nami i często gęsto było bardzo pomocne przy konfliktach. Moze pomyślałybyście/pomyślelibyscie o ustaleniu jakiś zasad...?
Jeśli chodzi o mnie to bardzo poważny problem. Bo YenneferD te zasady były. Właśnie po to powstało BO, żebyśmy mogli podejmować WSPÓLNE decyzje i zgłaszać tam wszelkie uwagi dotyczące spraw administracyjnych.
Niestety dziewczyny zadecydowały inaczej. I zamiast otwarcie napisać co myślą o decyzji Zło czy mojej ogłosiły strajk pisząc PW JEDYNIE do Zło. Dla mnie to jest jak nóż w plecy. I nie ukrywam, że wzajemne zaufanie zostało mocno nadszarpnięte tym gestem. I bardzo się dziwię, że nie dostrzegacie również tego aspektu sprawy.
Ja jako właścicielka tego portalu od wszystkich wymagam przestrzegania reguł, ale od osób najbardziej zaufanych, czyli moderatorów, oczekuję również pełnej współpracy i lojalności. I proszę tu nie mylić z poklaskiem. Jeśli tego nie będzie, to nie chcę takich moderatorów, nawet gdyby to były najwspanialsze kobiety pod słońcem. Zaufanie musi być, żeby serwis miał zdrowe fundamenty.

I tak jak pisałam wcześniej. Nie oczekuję przeprosin i nie mam zamiaru zrzucać winy na moderatorki. Winni tej sytuacji jesteśmy my administratorzy. Jedynie proszę o refleksję i deklarację - tak, od dzisiaj trzymamy wspólny front. I nasze decyzje będą podejmowane wspólnie na drodze dialogu.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując