Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dialog
Wątek: dialog
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-15, 22:14   #105
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: dialog

wiem, że nie powinnam zabierac głosu w tej rozmowie, gdyż mnie ona nie dotyczy (pośrednio dotyczy, bo wizaz to mój drugi dom, jak wiekszości wizażanek), ale muszę to napisać, bo aż mnie rozrywa.
Patrzę na to obiektywnie i dochodzę do wniosku, że obie strony są winne: moderatorzy, gdyz powinni inaczej podejśc do sprawy po przeprosinach i ten "lincz"-straszny był, admini gdyż nie przeprosili od razu (przecież Złościu mógł napisać, że nie może odpowiedziec na pytanie ze wzgledu na oprogramowanie) i to zachowanie Złościa na samym początku rozmowy (fakt byłeś atakowany, ale jesteś dorosły, mogłeś to puścić mimo uszu, dziewczyny by się wyzyły i by im przeszło, a tak tylko je podsysałeś).
Zauważcie dla większości z nas wizaż to drugi dom, wizażanki są dla nas jak rodzina, a czy w rodzinie nie ma kłótni? Sa, ale wybaczamy sobie, bo wiemy że dalsze spory do niczego nie prowadzą. Ja np. z moją mamą kłócę się średnio raz na tydzień (przez telefon, bo nie mieszkamy razem), czasem nie odzywamy się do siebie przez miesiac, ale w końcu godzimy się, bo wiemy że mimo wszystko ejsteśmy dla siebie ważne. Myslę że i tu tak jest. Jesteśmy jak rodzina, wybaczmy sobie i zróbmy wszystko by było lepiej. Widze, że wszystko idzie w tym kierunku. Wierzę w moderatorów, wierzę w administratorów, wierzę w to forum i dzięki temu wiem, że przetrwa, bo jest tego warte.

Przepraszam jeśli kogoś uraziłam, fakt nie wiem wszystkiego, ale wiele widziałam. Nie jestem po niczyjeje stronie, bo obie są dla mnie ważne i stanowia w pewnym sesnie autorytety( Aga, Złościu- za ich wkład w to forum, za to ze wogle mamy nasz mały domek, moderatorki-za ich ogromną wiedzę i chęć pomocy). Jesteście wielcy
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując