Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dialog
Wątek: dialog
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-15, 23:01   #111
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: dialog

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
A ja uważam, że tylko awność gwarantuje zaufanie i pewność. Jeżeli ma być miejsce do komunikacji modów - niech będzie to forum, na którym tylko oni się wypowiadają, ale które jest widoczne.
Ma to swoje dobre i złe strony. Na pewno wprowadza pewna cenzure adminów, zarówno cenzure czynów, jak i wypowiedzi. Z drugiej strony moze to wywoływać różne niezdrowe sytuacje, nikomu nie jest przyjemnie "prac brudów" gdy wszyscy sie przygladaja i np. zakladają watki na ten temat, gdzie bedzie panowała wolnosć wypowiedzi. Mogą się tworzyc różne frakcje, nastąpi mała destabilizacja, brak poczucia bezpieczeństwa. Nie bedzie to też sprzyjało autorytetowi osób prowadzacych i moderujacych Wizaz, tzn. zebym wyraziła sie jasno - pewne niesnaski interpersonalne na "górze" mogą mieć wpływ na poważanie (lub jego brak) ww osób, z drugiej strony kulturalne zachowania i wypowiedzi mogą ten autorytet (ale popularnosć pewnych osób również) podnieść. wiem, ze wiekszość z tego co napisałam zaleciało dulszczyzną, ale uwazam, ze sprawy interpersonalne między Moderatorami etc. nie powinny być jawne i dostepne dla wszystkich. Sprawy dot. użytkowników forum jak najbardziej powinny byc jawne, dyskusje o banach również etc.
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując