Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - do kupujących na Allegro u CostumeJewellery
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-29, 13:09   #30
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: do kupujących na Allegro u CostumeJewellery

Cytat:
Napisane przez aniielica Pokaż wiadomość
To nie była tylko ostatnia partia. Ja te bigle kupowałam u niego dobre 2 miesiące temu i po przeczytaniu tych rewelacji na forum postanowiłam sprawdzić moje osobiste kolczyki które ostatnio intensywnie noszę i z moich zlazła ta srebrna warstwa, a pod spodem jest czerwony metal.
takie miałam przeczucie,jak tylko przeczytałam post Joanki,że niby ostatnia partia.Owszem czasami się zdarza,że producent najpierw puszcza materiał dobrej jakości,żeby zdobyć zaufanie,a potem zaczyna sprzedawać podróbki., ale zastanówcie się kto tak robi.

Cytat:
Napisane przez Candi Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy przez chwilę choć jedna z Was zastanowiła się [słowa kieruję do osób, które te bigle kupiły], czy z tymi biglami aby na pewno wszystko jest w porządku? przyzwoite bigle otwarte, może odrobinkę większe [czyli cięższe] są w podobnej cenie, ale jednak wyższej - w tej samej chyba się jeszcze nie pojawiły nigdzie. jasne, że skoro sprzedający napisał, ze są ze srebra 925, to nie powinnyście miec powodu, żeby w to nie wierzyć... ale jednak! przecież chyba wiadomo wszem i wobec, że na rynku jest zatrzęsienie podrób wszystkiego? perfumy, buty, torebki i biżuteria! widziałyście "Tiffanyego" na Allegro ? widziałyście ceny - oczywiście podrób - poniżej ceny samego srebra?
nie wiem jakiegoś farta miałam,że nigdy nie kupiłam srebra od CJ,podobnie jak i u eltaya.Dlaczego?Po prostu pomyślałam,że srebra lepiej nie kupować od osób,które najpierw sprzedawały metalowe półfabrykaty i koraliki z Chin.Takie osoby raczej o srebrze nie wiele wiedzą.Podobne opory mam przed kupowaniem srebra bali.
Co do podejrzanej ceny.Ja bym raczej podeszła do tego w taki sposób,że pewnie facet kupił ogromną ilość i dzięki temu mógł zbić cenę u producenta.
====
Pozostaje tylko czekać na reakcję CJ.Nie nazywałabym go oszustem,jeżeli rzeczywiście nie wiedział co sprzedaje.Teraz już wie.I od tego co teraz zrobi,będzie zależała dalsza jego przyszłość.Choć chyba mu w niesmak oddać np.kilkadziesiąt tysięcy złotych wszystkim kupującym ten towar
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując