Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dialog
Wątek: dialog
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-16, 12:57   #150
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: dialog

Kedeszo - wydaje mi się, że piłaś do mnie, że odzywam się najmniej i jestem "taka zadowolona że tyle osób się za mną ujęło". Owszem, jestem, bo nie myślę przynajmniej, że lata na tym portalu były straconym czasem, cieszę się też, że są osoby które darzą mnie sympatią i lubiły mnie czytać.

Wypowiadam się mało, bo niestety moje posty są ignorowane (teraz Zło odniósł się do jednej kwestii, ale pozostałe są omijane, pisałam to już w 3 postach w wątku zamkniętym). Mam ogromną nadzieję, że to tylko niedpatrzenie i ktoś mi jeszcze odpisze, że "dialog" nie jest tak wybiórczy, jak wydaje mi się teraz.

Ciągle mam wielką nadzieję na odpowiedź w sprawie zaufania do mnie ( co za tym idzie - PNG, blokowania, podjudzania do buntu, odjudzania do buntu, ciągłego nękania, nazwania mnie członkiem "kasty kontrolerów", posądzenia mnie o trollowanie, wątku oczerniającego mnie na forum BO, polecenia bardziej wyważonych odpowiedzi (?), przede wszystkim tego, dlaczego podejrzewano mnie o takie zachowania, a także niezapytania mnie o zgodę na wysyłanie mojej korespondencji.

Bez przeprosin i za te zachowania - ja się naprawdę obejdę, gdyby miały nastąpić nastąpiłyby już dawno, jednak chciałabym odpowiedzi i trzymania się faktów - nikt nikogo kilka razy nie przepraszał, przeproszono mnie raz w zamkniętym wątku, za kasowanie moich wypowiedzi.

Powtarzam swój postulat co do polityki kar - obecna juest zdecydowanie zbyt restrykcyjna...

Co do jawności BO - Piszesz, Złośliwcze, że ujawniane są dane osobowe (jakim cudem?), czy korespondencja prywatna (to chyba nie powinno mieć miejsca!). Potrzymuję swoje zdanie, takie forum sprzyja sztucznym podziałom, utrzymywaniu dystansu, przede wszystkim - oczernianiu użytkowników za ich plecami (jak miało to miejsce w wątku Pani Agnieszki m. in na mój temat) i nie tylko
Na forum BO również zdarzały się nagonki personalne na userów, tym bardziej nieuczciwe, że prowadzone za ich plecami - były przecież wątki pełne oskarżeń, skierowane przeciw konkretnym użytkownikom, którzy nie mieli żadnej możliwości obrony!
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując