Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-29, 22:55   #550
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
mala_kobietko- na temat Lily Lolo wypowiedzialam sie w watku poswieconym tym kosmetykom- i pomimo, ze od zaledwie kilku tygodni interesuje sie mineralami, wiem, ze efekt, jaki daja mi podklady Lily Lolo zdecydowanie nie jest tym, czego potrzebuje moja cera
Zreszta, podobnie jak Barefaced Beauty- ale tu chodzi raczej o moja nietrafnosc w doborze odpowiednich odcieni, anizeli o trwalosc czy jakosc (choc tym tez nie powalaja na kolana).
Nie mam duzego doswiadczenia w testowaniu mineralow, ale mam nadzieje, ze kiedys znajde 'TE jedyne'
To życzę Ci , żebyś odnalazła te swoje ukochane minerały , wtedy nie będzie problemu z trwałością
mogę spróbować pomóc Ci w doborze odcienia w minerałkach Lumiere lub EGM , bo przetestowałam z tych marek całkiem sporo przez ponad rok byłam wierna Lumiere teraz zdradziałam je na rzecz EGM.
Ja czasami psikam na minerałki sobie hydrolatem w przypadku Lumiere VV dla lepszego krycia nakładałam je mokrym Flat Topem i wtedy ładnie stapiały się z cerą.
Efekt , który Ty osiągnęłaś jest naprawdę godny podziwu

A to mój dzisiejszy make up, po wczorajszym wiosennym , zielonkawym makijażu ( podkad + cienie EGM więc w wątku tematycznym fotki ) powrót do przeszłości ,czyli ukochane , naturalne kolorki.

1. podkład EGM - Trish (YG)+ minimalna dosypka Pearl (Cover me)
2. EGM -RADIANT GLOW FINISHING POWDER kolor Sans Doubt
3. Cień EGM CAFE AU LAIT IN PARIS
4. Cienie Taupe + Cotton Candy
5. EDM Everyday Bronzer
5. maskara niemineralna Kanebo (wydłużająco- podkręcająca)
6.błyszczyk niemineralny Revlon City Shine
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg no_make_up1.jpg (165,5 KB, 1094 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trish+pearl.jpg (33,6 KB, 1245 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko brązy.jpg (50,3 KB, 504 załadowań)
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując