Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 09:44   #2184
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Witam kochane
Zgłaszam , ze dobrowolnie na odwyk idę. Oczywiście odwyk od was, wizazu i netu ( dokladnie w tej kolejności )
Sprztając w sobotę pajączyny ze ścian odpadły kolejne warstwy farby., wiec mam pełno białych placków na pomarańczowej ścianie.
No nie wytrzymam tak dłuzej.
Trzeba coś z tym zrobić. Chciałam czekać do maja, ale nie ma szans .
Postawiłam tza przed faktem dokonanym, dodatkowo użyłam świetnego argumentu - zaraz po swiętach odwiedzi mnie kuzyn mieszkający w Danii i przedstawi swoją przyszłą żonę, no sorrry, ale chyba nie pokażę obcej dziewczynie jak mam pięknie zapyziały pokój, mało że jeden to jeszcze z odpadającą farbą .

Tak wiec za chwilę zaczynam wynosić wszystko z pokoju. Najwięcej czasu to mi chyba książki zajmą..
Jak mama wróci z pracy to polece do sklepu po gładź szpachlową i folie ochronne. Jeszcze kuchenke laseczek musze wyniesc i autko ciężarowe bo musimy gdzieś spac . Dobrze, że jak bylismy nad morzem to kupiłam materac , nie bede musiała, jak dwa lata temu, spać bezpośrednio na podłodze .

Tysiu mnie się łózko jak najbardziej podoba . Zresztą ty wiesz . Ten sam baldachim chcę kupił łobuzerce na nasze łózko piętrowe. Sprawdzałam już katalog Ikei kosztuje 49,95 zł jakos. Tzn tyle będzie kosztował jak pojade do Ikei w Katowicach. Muszę sprawdzić czeski cennik jesli mi się uda ( czy serwery Ikei odczytują IP użytkownika i od razu przekierowują na stronkę polsko języczną??)
Dla mnie ten baldachim to mniej strachu, że Kamilka pofrunie w dół. Zawsze jednak ma brak mozliwości skakania ( co robiła uswojego kolegi a ja miałam śmierc w oczach). No i wydaje mi się to większą atrakcją dla niej


Buuuuuuuuuu i jak ja bez was wytrzymam



EDIT:
1. pan Hilary po śląsku
2. wiosna na moim parapecie
3-7 ostatnie juz jajce
8 Mysz przy normalej robocie ( foto made in Kamilka)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PanHilary.jpg (131,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09929.jpg (39,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09928.jpg (57,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09923.jpg (47,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09917.jpg (49,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09914.jpg (57,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09920.jpg (63,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09911.jpg (32,5 KB, 17 załadowań)
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660




Edytowane przez Myszka_80
Czas edycji: 2009-03-30 o 09:49
Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora