Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w siebie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-30, 20:20   #4204
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Chcesz schudnąć? Tyle razy próbowałaś? Nie da się? Wejdź i zobacz!!! Uwierz w s

Cytat:
Napisane przez KLJDSKFHJLKSDFJLAKSFJLSDF Pokaż wiadomość
ja bym ostatni posilek wcisnela ok 18-18:30 i musi to byc najmniej 3 godz przed snem...osobiscie nie odmawiam sobie niczego ...teraz jem juz do 16:30...wprawdzie po ost posilku nie jestem glodna,ale widac juz male efekty...mysle,ze jakbys nie jadla tak pozno to tracilabys kilogramu duuuuzo szybciej bo 21 to szczerze mowiac baaardzo pozna pora
Wiem, ale właśnie inaczej to nie wiem jak te posiłki wcisnąć, żeby wyszło ich 5. Tu na wizażu bardzo podkreślają, że musi ich być 5. No i chodzę późno spać, a to chyba zależy gł. od tego, no bo co innego jakbym chodziła spać o np.22. Wstaję tak 9-10, to spróbuj rozłożyć posiłki tak, żeby było ich 5 (mają być co 2,3 godziny). A na kolację zjadłam tą rybkę (długości i szerokości gdzieś palca wskazującego), ale bez tego sosu, z 4-5 pomidorkami koktajlowymi cherry.
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując